Co zrobiłeś, Paris Albercie Yilmaz! Takie rzadkie wydarzenie – Galatasarai

Galatasaray udaje się do Trabzonsporu w 21. tygodniu rozgrywek Trentool Super League. Podczas gdy trener Ogun Buruk po długiej przerwie wystawił na prawe skrzydło Barış Alpera Yılmaza, nieobecność Mauro Icardiego, nieobecność Cedrica Bakambu na Pucharze Narodów Afryki i brak formy Halila przesunęły Wilfrieda Zahę na pozycję napastnika.

class=”medyanet-inline-adv”>

Komfortowe zwycięstwo w Chorlu

Żółto-czerwoni zakończyli pierwszą połowę prowadzeniem 1:0 po bramce Zahy, a w 61. minucie powiększyli prowadzenie po drugim golu gwiazdy Wybrzeża Kości Słoniowej. Galatasaray zdobył trzy bramki z Khanem Ayhanem w 64. minucie i nie zdołał zapobiec bramce Enisa Destana w 79. minucie. Gole Kerema Aktürkoğlu w 80. i 90. minucie sprawiły, że podopieczni Okana Buruka prowadzili 5:1, a po trudnym meczu wyjazdowym wrócili z trzema punktami.

Wszyscy wiedzą, że zdobycie mistrzostwa przez Galatasaray po wyjątkowym zwycięstwie Trabzonsporu: przewaga psychologiczna.Sprawdź wiadomości

Uznana kreacja Paris Albert

Barış Alper, który asystował przy pierwszym golu, zwrócił na siebie uwagę swoim występem. 23-latek rozegrał 23 mecze deblowe, wygrywając 13 z nich. Wygrał cztery z ośmiu piłek powietrznych. Reprezentant kraju, równie skuteczny w obronie, jak i w ataku, czterokrotnie złapał piłkę i trzykrotnie wyrzucił ją poza strefę zagrożenia. Miał też jedno przejęcie podczas podania.

class=”medyanet-inline-adv”>

Pracował na pięciu różnych stanowiskach
W tym sezonie Barış Alper Yılmaz występujący w koszulce Galatasaray 33 razy we wszystkich rozgrywkach grał na pięciu różnych pozycjach i dokonał rzadkiego wyczynu.

Prawica: 16 meczów
Lewe skrzydło: 7 meczów
Lewy obrońca: 7 meczów
Środkowy napastnik: 2 konkursy
Prawa strona: 1 konkurs

Khan Ayhan to drugi żartowniś Oguna Buruka

Khan Ayhan, który strzelił trzeciego gola dla swojej drużyny w meczu z Trabzonsporem, stał się jednym z żartownisiów Oguna Bruka w obronie. 29-latek w tym sezonie wystąpił w 29 meczach, grając na czterech różnych pozycjach.

READ  Moc separacji w Galacie! Pożegnanie z mediami społecznościowymi! - Wiadomości z Galatasaray (GS).

Możesz: 17 meczów
Bloker: 9 meczów
Lewy obrońca: 2 konkursy
Prawa strona: 1 konkurs

Tuke Kerimoglu skupia się na Zaha po niezwykłym zwycięstwie Galatasaray!  Przyciągnął uwagę Kerema Demirbeya

Tuke Kerimoglu skupia się na Zaha po niezwykłym zwycięstwie Galatasaray! Przyciągnął uwagę Kerema DemirbeyaSprawdź wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *