Co zrobiłeś, Paris Albercie Yilmaz! Takie rzadkie wydarzenie – Galatasarai

Galatasaray udaje się do Trabzonsporu w 21. tygodniu rozgrywek Trentool Super League. Podczas gdy trener Ogun Buruk po długiej przerwie wystawił na prawe skrzydło Barış Alpera Yılmaza, nieobecność Mauro Icardiego, nieobecność Cedrica Bakambu na Pucharze Narodów Afryki i brak formy Halila przesunęły Wilfrieda Zahę na pozycję napastnika.

class=”medyanet-inline-adv”>

Komfortowe zwycięstwo w Chorlu

Żółto-czerwoni zakończyli pierwszą połowę prowadzeniem 1:0 po bramce Zahy, a w 61. minucie powiększyli prowadzenie po drugim golu gwiazdy Wybrzeża Kości Słoniowej. Galatasaray zdobył trzy bramki z Khanem Ayhanem w 64. minucie i nie zdołał zapobiec bramce Enisa Destana w 79. minucie. Gole Kerema Aktürkoğlu w 80. i 90. minucie sprawiły, że podopieczni Okana Buruka prowadzili 5:1, a po trudnym meczu wyjazdowym wrócili z trzema punktami.

Wszyscy wiedzą, że zdobycie mistrzostwa przez Galatasaray po wyjątkowym zwycięstwie Trabzonsporu: przewaga psychologiczna.Sprawdź wiadomości

Uznana kreacja Paris Albert

Barış Alper, który asystował przy pierwszym golu, zwrócił na siebie uwagę swoim występem. 23-latek rozegrał 23 mecze deblowe, wygrywając 13 z nich. Wygrał cztery z ośmiu piłek powietrznych. Reprezentant kraju, równie skuteczny w obronie, jak i w ataku, czterokrotnie złapał piłkę i trzykrotnie wyrzucił ją poza strefę zagrożenia. Miał też jedno przejęcie podczas podania.

Pracował na pięciu różnych stanowiskach
W tym sezonie Barış Alper Yılmaz występujący w koszulce Galatasaray 33 razy we wszystkich rozgrywkach grał na pięciu różnych pozycjach i dokonał rzadkiego wyczynu.

Prawica: 16 meczów
Lewe skrzydło: 7 meczów
Lewy obrońca: 7 meczów
Środkowy napastnik: 2 konkursy
Prawa strona: 1 konkurs

Khan Ayhan to drugi żartowniś Oguna Buruka

Khan Ayhan, który strzelił trzeciego gola dla swojej drużyny w meczu z Trabzonsporem, stał się jednym z żartownisiów Oguna Bruka w obronie. 29-latek w tym sezonie wystąpił w 29 meczach, grając na czterech różnych pozycjach.

READ  Z OSTATNIEJ WIADOMOŚCI: Anadolu Efes przegrywa z Realem Madryt w historycznym meczu Ligi Europy - Wiadomości z ostatniej chwili

Możesz: 17 meczów
Bloker: 9 meczów
Lewy obrońca: 2 konkursy

Tuke Kerimoglu skupia się na Zaha po niezwykłym zwycięstwie Galatasaray!  Przyciągnął uwagę Kerema Demirbeya

Tuke Kerimoglu skupia się na Zaha po niezwykłym zwycięstwie Galatasaray! Przyciągnął uwagę Kerema DemirbeyaSprawdź wiadomości