Clay Thompson, Wojownicy Gra 6 kontra. Grizzly

Bum.

Tak po prostu, The żołnierze złotego Stanu Finały Konferencji Zachodniej powracają po raz szósty w ciągu ośmiu lat.

To nie jest piękne. Często był brzydki. Ale Krany zamknęły drzwi z większym naciskiemBicie Memphis Chryslice 110-96 w szóstej grze.

Trening obrotów może być koszmarem dla personelu, ale na razie świętujemy Game6 Clay, waleczność Kevona Looneya i pomysłowość Andrew Wigginsa.

Rankingujemy graczy i oceniamy oczekiwania wszystkich.

Uwaga: średni ligowy procent strzelania w rzeczywistości (TS) w tym sezonie wyniósł 56,6%.

Tremond zielony

39 minut, 14 punktów, 15 zbiórek, 8 asyst, 1 kradzież, 4 straty, 4 błędy, rzuty 6 na 14, 3 na 3, rzuty wolne 2 na 2, 47,0% TS, +19

Nie jest to dobry wynik punktowy, ale zawsze miło jest zobaczyć zielony wynik w postaci dwucyfrowej. Wszystko wydaje się działać najlepiej, gdy jest gotowy do strzału i gotowy do ataku.

Obroty były straszne – wydawało się, że miał siedem lub osiem. Również dostawa nie była tak dobra, jak się spodziewaliśmy. Ale Trey nadal jest jednym z najlepszych żyjących graczy i zasługuje na poważną przeszkodę w jego odrodzeniu.

Jakość: b

Bonus po meczu: Prowadził zespół w asyście.

Andrzeja Wigginsa

41 minut, 18 punktów, 11 zbiórek, 1 kradzież, 3 tomy, 2 błędy, 2 straty, 7 na 16 rzutów, 3 na 5 trójek, 1 na 2 rzuty wolne, 53,3% TS, +20

Jak wielu wojowników, to nie była dobra pierwsza połowa dla Wiki. Ale druga połowa była najlepszą koszykówką, jaką kiedykolwiek grał.

Został ograny kilkoma dużymi uderzeniami i miał kilka rzeczy, w których przejął piłkę.

Jego obrona była wyjątkowa i wszędzie był w lustrze. Gdyby to były tylko klasy w drugiej połowie, z łatwością dostałby ocenę A+.

Ale tak po prostu…

Jakość: a

Bonus po meczu: Prowadził zespół na plus/minus.

Kevon Looney

35 minut, 4 punkty, 22 zbiórki, 5 asyst, 1 tom, 2 straty, 4 błędy, strzelanie 2 za 7, 28,6% TS, +10

Przed pochwaleniem wybitnego występu Looneya, Greene i Steph Curry powinni zostać pochwaleni za wypowiedzenie się przeciwko dziwacznemu przymusowi początkujących, którzy tak naprawdę nie chcieli grać, tak jak zrobili to z Jonathanem Cumminsem w grach 4 i 5.

READ  WIADOMOŚCI Z OSTATNIEJ WIADOMOŚCI... Oświadczenie ministra Ali Yerlikaya: Organizacja przestępcza „Çakar” rozbita!

Steven Adams poprowadził Chrisa Lice’a z 10 zbiórkami. Looney miał 11 Atak Powstaje ponownie. Jest zwierzęciem i głównym powodem zdobycia w tym meczu 70 (70 !!!) zbiórek.

Looney był siłą, z którą należy się liczyć. I choć jego punktacja nie była mocna, zrobił wiele, aby złagodzić atak. Ponieważ jego rola zmieniała się z nocy na noc, nie możemy powiedzieć wystarczająco dużo o pracy, którą wykonał, wrócił na linię startu, zagrał 35 minut i dominowała farba.

Ocena: A +

Bonus po meczu: Zabrał drużynę na ratunek.

Krokowe curry

40 minut, 29 punktów, 7 zbiórek, 5 asyst, 1 kradzież, 2 tomy, 3 straty, 3 błędy, strzelanie 10 za 27, 3 za 17, 3 rzuty wolne za 4, 50,4% TS, +16

Curry było bardzo słodkie dla Grizzlies po meczu. Objął Ja Morant i Dillon Brooks. Mówił jasno o mediach Moranta i przyszłości organizacji. Podziwiałem ich przeciętność.

Nie powiedział, jak byliby szczęśliwi, gdyby znaleźli się w lusterku wstecznym. Memphis gra na węglu lepiej niż jakakolwiek drużyna w NBA, która została ponownie wystawiona na pokaz w piątek. Nie mogłem dostać curry w trzech czwartych. Kiedy w końcu znalazł swój strzał, wiadra zaczęły płynąć, a on odepchnął grę.

Ale to nie była dla niego dobra gra. Znasz najwyższą jakość na jego niebie. Do następnej rundy. Nie chciał być kolesiem, który będzie go chronił w finale konferencji.

Jakość: c

Clay Thompson

42 minuty, 30 punktów, 8 zbiórek, 2 asysty, 3 tomy, 3 straty, 2 błędy, 11-za-22 strzelanie, 8-za-14 trzy, 68,2% TS, +14

Chciałbym dać Zegar A+ za pracę w mediach społecznościowych wykonaną z szatni po meczu.

Co za symbol.

Ale gra zasługuje na A+. Statystycznie, czy to najlepsza gra Claya? Nawet w pobliżu. Ale kiedy Warriors wyszli z mody, zablokowani przez Memphisa, Clay oddał strzały. A kiedy zaczęli wychodzić na prowadzenie, Clay strzelał strzałami. Kiedy zaczęli przerywać grę, Clay zapukał do strzałów.

READ  2 Amerykanów, 5 Brytyjczyków przetrzymywanych przez Rosję na Ukrainie uwolnionych w wyniku wymiany więźniów

To trudna, trudna, potrzebna gra. Trudny Wydajność, a Clay ją dostarczył.

Gra 6 Klay na zawsze.

Ocena: A +

Bonus po meczu: Wyróżniono zespół w punktach.

Nemanja Bijelica

8 minut, 0 punktów, 2 zbiórki, 2 asysty, 1 błąd, rzuty 0 do 1, trójki 0 do 1, 0,0% TS, -2

Bijli nie grał dużo czasu, ale myślałem, że grał dobrze. Rozbił szybę bardziej niż swoje numery i robił przyzwoite rzeczy w zbrodni.

Jakość: b

Damien Lee

11 minut, 3 punkty, 2 zbiórki, 1 strata, 1 błąd, strzelanie 1 na 2, trójki 1 na 2, 75,0% TS, -4

Lee musiał odegrać rolę w tej grze ze wszystkimi obrażeniami, które nagromadził Tubbs. Był sam, ale niezbyt dobry. Miał zły dochód, ale znowu, kto nie?

Klasa: B-

Bonus po meczu: Zły plus/minus w zespole.

Jordania Basen

24 minuty, 12 punktów, 3 zbiórki, 2 asysty, 1 blok, 2 straty, rzuty 4 do 15, trójki 2 do 11, rzuty wolne 2 do 3, 36,8% TS, -3

Pool będzie bardzo zadowolony, że nie będzie musiał zmierzyć się z Chrisem Lice aż do przyszłego sezonu. Został trochę zamknięty w serii, a piątek nie był wyjątkiem. Dodał sippinus, co było zabawne, ale niewiele dodało na korcie.

Zbyt wiele wiader do przeoczenia, złe wyniki strzałów i niewielka kontrola.