Clay Thompson, Wojownicy Gra 6 kontra. Grizzly

Bum.

Tak po prostu, The żołnierze złotego Stanu Finały Konferencji Zachodniej powracają po raz szósty w ciągu ośmiu lat.

To nie jest piękne. Często był brzydki. Ale Krany zamknęły drzwi z większym naciskiemBicie Memphis Chryslice 110-96 w szóstej grze.

Trening obrotów może być koszmarem dla personelu, ale na razie świętujemy Game6 Clay, waleczność Kevona Looneya i pomysłowość Andrew Wigginsa.

Rankingujemy graczy i oceniamy oczekiwania wszystkich.

Uwaga: średni ligowy procent strzelania w rzeczywistości (TS) w tym sezonie wyniósł 56,6%.

Tremond zielony

39 minut, 14 punktów, 15 zbiórek, 8 asyst, 1 kradzież, 4 straty, 4 błędy, rzuty 6 na 14, 3 na 3, rzuty wolne 2 na 2, 47,0% TS, +19

Nie jest to dobry wynik punktowy, ale zawsze miło jest zobaczyć zielony wynik w postaci dwucyfrowej. Wszystko wydaje się działać najlepiej, gdy jest gotowy do strzału i gotowy do ataku.

Obroty były straszne – wydawało się, że miał siedem lub osiem. Również dostawa nie była tak dobra, jak się spodziewaliśmy. Ale Trey nadal jest jednym z najlepszych żyjących graczy i zasługuje na poważną przeszkodę w jego odrodzeniu.

Jakość: b

Bonus po meczu: Prowadził zespół w asyście.

Andrzeja Wigginsa

41 minut, 18 punktów, 11 zbiórek, 1 kradzież, 3 tomy, 2 błędy, 2 straty, 7 na 16 rzutów, 3 na 5 trójek, 1 na 2 rzuty wolne, 53,3% TS, +20

Jak wielu wojowników, to nie była dobra pierwsza połowa dla Wiki. Ale druga połowa była najlepszą koszykówką, jaką kiedykolwiek grał.

Został ograny kilkoma dużymi uderzeniami i miał kilka rzeczy, w których przejął piłkę.

Jego obrona była wyjątkowa i wszędzie był w lustrze. Gdyby to były tylko klasy w drugiej połowie, z łatwością dostałby ocenę A+.

Ale tak po prostu…

Jakość: a

Bonus po meczu: Prowadził zespół na plus/minus.

Kevon Looney

35 minut, 4 punkty, 22 zbiórki, 5 asyst, 1 tom, 2 straty, 4 błędy, strzelanie 2 za 7, 28,6% TS, +10

Przed pochwaleniem wybitnego występu Looneya, Greene i Steph Curry powinni zostać pochwaleni za wypowiedzenie się przeciwko dziwacznemu przymusowi początkujących, którzy tak naprawdę nie chcieli grać, tak jak zrobili to z Jonathanem Cumminsem w grach 4 i 5.

READ  Prokurator generalny GOP akta amicusa w sprawie dokumentów Trumpa Mar-a-Lago

Steven Adams poprowadził Chrisa Lice’a z 10 zbiórkami. Looney miał 11 Atak Powstaje ponownie. Jest zwierzęciem i głównym powodem zdobycia w tym meczu 70 (70 !!!) zbiórek.

Looney był siłą, z którą należy się liczyć. I choć jego punktacja nie była mocna, zrobił wiele, aby złagodzić atak. Ponieważ jego rola zmieniała się z nocy na noc, nie możemy powiedzieć wystarczająco dużo o pracy, którą wykonał, wrócił na linię startu, zagrał 35 minut i dominowała farba.

Ocena: A +

Bonus po meczu: Zabrał drużynę na ratunek.

Krokowe curry

40 minut, 29 punktów, 7 zbiórek, 5 asyst, 1 kradzież, 2 tomy, 3 straty, 3 błędy, strzelanie 10 za 27, 3 za 17, 3 rzuty wolne za 4, 50,4% TS, +16

Curry było bardzo słodkie dla Grizzlies po meczu. Objął Ja Morant i Dillon Brooks. Mówił jasno o mediach Moranta i przyszłości organizacji. Podziwiałem ich przeciętność.

Nie powiedział, jak byliby szczęśliwi, gdyby znaleźli się w lusterku wstecznym. Memphis gra na węglu lepiej niż jakakolwiek drużyna w NBA, która została ponownie wystawiona na pokaz w piątek. Nie mogłem dostać curry w trzech czwartych. Kiedy w końcu znalazł swój strzał, wiadra zaczęły płynąć, a on odepchnął grę.

Ale to nie była dla niego dobra gra. Znasz najwyższą jakość na jego niebie. Do następnej rundy. Nie chciał być kolesiem, który będzie go chronił w finale konferencji.

Jakość: c

Clay Thompson

42 minuty, 30 punktów, 8 zbiórek, 2 asysty, 3 tomy, 3 straty, 2 błędy, 11-za-22 strzelanie, 8-za-14 trzy, 68,2% TS, +14

Chciałbym dać Zegar A+ za pracę w mediach społecznościowych wykonaną z szatni po meczu.

Co za symbol.

Ale gra zasługuje na A+. Statystycznie, czy to najlepsza gra Claya? Nawet w pobliżu. Ale kiedy Warriors wyszli z mody, zablokowani przez Memphisa, Clay oddał strzały. A kiedy zaczęli wychodzić na prowadzenie, Clay strzelał strzałami. Kiedy zaczęli przerywać grę, Clay zapukał do strzałów.

READ  Prawnicy Trumpa nazwali firmę księgową „zaniedbaniem”, ale IRS uważał, że upewniła się, że jego podatki są dokładne.

To trudna, trudna, potrzebna gra. Trudny Wydajność, a Clay ją dostarczył.

Gra 6 Klay na zawsze.

Ocena: A +

Bonus po meczu: Wyróżniono zespół w punktach.

Nemanja Bijelica

8 minut, 0 punktów, 2 zbiórki, 2 asysty, 1 błąd, rzuty 0 do 1, trójki 0 do 1, 0,0% TS, -2

Bijli nie grał dużo czasu, ale myślałem, że grał dobrze. Rozbił szybę bardziej niż swoje numery i robił przyzwoite rzeczy w zbrodni.

Jakość: b

Damien Lee

11 minut, 3 punkty, 2 zbiórki, 1 strata, 1 błąd, strzelanie 1 na 2, trójki 1 na 2, 75,0% TS, -4

Lee musiał odegrać rolę w tej grze ze wszystkimi obrażeniami, które nagromadził Tubbs. Był sam, ale niezbyt dobry. Miał zły dochód, ale znowu, kto nie?

Klasa: B-

Bonus po meczu: Zły plus/minus w zespole.

Jordania Basen

24 minuty, 12 punktów, 3 zbiórki, 2 asysty, 1 blok, 2 straty, rzuty 4 do 15, trójki 2 do 11, rzuty wolne 2 do 3, 36,8% TS, -3

Pool będzie bardzo zadowolony, że nie będzie musiał zmierzyć się z Chrisem Lice aż do przyszłego sezonu. Został trochę zamknięty w serii, a piątek nie był wyjątkiem. Dodał sippinus, co było zabawne, ale niewiele dodało na korcie.

Zbyt wiele wiader do przeoczenia, złe wyniki strzałów i niewielka kontrola.

Jakość: D +

Piątkowe DNP: Jonathan Cummins, Moses Moody, Juan Toscano-Anderson

Piątek nieaktywny: Andre Iguodala, Gary Payton II, Otto Porter Jr., James Wiseman

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *