Ciekawe słowa Mbappe od Ancelottiego do Arty Gulera!

Trener Realu Madryt Carlo Ancelotti w dalszym ciągu podważa pewność siebie Ardy Cullera.

Arta Guler, który w letnim okienku transferowym przeniósł się z Fenerbahçe do Realu Madryt z dużymi nadziejami, nie znalazł w Hiszpanii tego, czego oczekiwał.

19-letni gwiazdor, który rozpoczął sezon późno po trzech kontuzjach z rzędu, zaczyna odzyskiwać formę, ale nie spędza na greenie tyle czasu, ile by chciał.

Chociaż z dnia na dzień ta sytuacja coraz bardziej denerwuje byłą gwiazdę Fenerbahçe, nie można uzyskać pozytywnej opinii od Carlo Ancelottiego.

Więcej aktualności poniżej

Nie dostał też ani jednego czasu gry w meczu z Valencią.

Real Madryt podejmie Valencię w sobotni wieczór w 27. tygodniu rozgrywek La Liga.

Podopieczni Carlo Ancelottiego źle rozpoczęli mecz i przegrywali 2:0 po bramkach Duro w 27. minucie i Jaremczuka w 30. minucie.

Real Madryt zmniejszył deficyt do jednego dzięki bramce Viniciusa Juniora w 45+5. minucie, a brazylijska gwiazda podwyższyła wynik na 2-2 w 76. minucie.

Jude Bellingham został wyrzucony z boiska w 99. minucie po czerwonej kartce i zakończył mecz z wynikiem 2:2.

Arda Guler, który rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, nie wszedł na mecz.

„Spójrz, Arta, nadchodzi Mbappe”

Z kolei Carlo Ancelotti miał odbyć kolejne prywatne spotkanie z Ardą Culler przed meczem z Walencją.

Jak podaje OKDiario, podczas spotkania z włoskim trenerem Artą podkreślono, że przypomniano mu, że latem do zespołu dołączą także Kylian Mbappe i Endric.

Jeden z doniesień głosił, że Ancelotti powołując się na te przykłady próbował przekonać 19-letnią turecką gwiazdę do przeniesienia się na wypożyczenie.

READ  Kiedy mecz Ligi Mistrzów w Kopenhadze Galatasaray? | Galatasaray koncertuje w Kopenhadze! - Wiadomości z ostatniej gali