Bursaspor poniósł pierwszą porażkę – Ole Gazeta Bursa Gazeta Bursa

Emre Kurtbay’a

Na stadionie Mustafy Fehmi Gerçekera Karacabey Belediyespor objął prowadzenie 1:0 w pierwszej połowie po golu Ersela AslıYüksela w 23. minucie przeciwko Bursasporowi, który nie pokazał żadnej obecności w ataku.

Bursaspor, który w 75. minucie meczu z Beratem Altindisem miał tylko jedną klarowną pozycję, w 90+3 minucie nie zdołał zatrzymać gola Berata Satulmuza i opuścił stadion po porażce 2:0.

W efekcie Bursaspor utrzymał się na 1 punkcie i przez pierwsze dwa tygodnie nie był w stanie odnieść zwycięstwa.

Pod koniec meczu kibice Bursasporu gorąco zareagowali na słowa trenera Yalina Kunduza i prezydenta Recepa Kune.

Zielono-biali zmierzą się z Ankarasporem w trzecim tygodniu w niedzielę 10 września o 16:30.

[Fotoğraf: Emre Kurtbay]

Trzy obrony Yalçına Gündüza!

Trener Bursasporu Yalin Kunduz wolał trójtypową obronę przeciwko Qaracabe Peledezsporowi. Gündüz Kanberg oszczędził Yürtağula w bramce, Furkan Emre, Yiğit Fidan, Ertuğrul Kurtuluş w obronie; Ozan Ismail Koz i Bilal Kune w środku pomocy, Eran Tunali, Paris Dalkir, Omer Duran Korkus, Çağatay Yılmaz z przodu; Na bardziej zaawansowanym etapie powołał Berata Altindisa. W 37. minucie Kunduz wrócił do starego stylu, dokonując 3 zmian.

3 zmiany w drużynie

W meczu rozegranym z Karacabey Belediyespor w Bursaspor doszło do 3 zmian w składzie w porównaniu do meczu z Yeni Mersin İdman Yurdu. Zielono-Biali grali bez bramkarza Denisa Aydena z powodu kontuzji pleców, a na ławkach rezerwowych siedzieli Kerem Kok i Mustafa Genus. W wyjściowej jedenastce zastąpili ich Kanberg Yurdakul, Furkhan Emre Anwar i Eran Tunali.

Gest kibiców Bursasporu

Stowarzyszenie Kibiców Karacabey Belediyespor wręczyło kwiaty trenerowi Karacabey Belediyespor Erdoganowi Yılmazowi przed meczem Karacabey Belediyespor-Bursaspor i życzyło mu sukcesów w nowym sezonie. W oświadczeniu wydanym przez Karacabey Belediyespor podziękowano Stowarzyszeniu Kibiców Karacabey Bursaspor.

Çağatay Yılmaz bawił się igłą

Çağatay Yılmaz, jeden z kapitanów drużyny Bursasporu, rozegrał mecz po zastrzyku. Utalentowany skrzydłowy, który na ostatniej sesji treningowej skręcił kostkę, zmagał się na boisku z przedmeczowym zastrzykiem.

READ  Oświadczenie Sergena Yalla w sprawie tego incydentu! Pojawiło się oficjalne oświadczenie - Beşiktaş (BJK) News

Trybuny były całkowicie wypełnione

Mecz pomiędzy Karacabey Belediyespor i Bursaspor był pełen kibiców. Gdy kibice Bursasporu wypełniali większość meczu na stadionie Mustafy Fehmi Gerçekera, na trybunach często niosły się wzajemne wiwaty.

Kwiaty od Ekrem Chenal do Kune

Prezydent Karakabe Belediyespor Ekrem Senal wręczył kwiaty prezesowi klubu Bursaspor Recepowi Kune przed meczem. Chenel oglądał pierwszą połowę meczu z Gunayem, mówiąc „Witajcie” menadżerom zielono-białych.

Furqan Emre nie mógł kontynuować gry

Kapitan Bursasporu Furkhan Emre Anwar nie był w stanie kontynuować gry. Doświadczonego obrońcę, który mecz z Qaraqabe rozpoczął w wyjściowej jedenastce, w 37. minucie z powodu kontuzji zastąpił Yusuf Chertkaya.