Burmistrz miasta zaprzecza raportowi Jaguara w Jacksonville – „Jeśli istnieją dowody, to są one bezużyteczne”

NASHVILLE – Trener Jacksonville Jaguars Urban Meyer chce wynieść śmieci.

Śmieci oznacza również osobę lub osoby, które publikują informacje o tym, co dzieje się poza firmą. Ostatni raport — otrzyma Marvin Jones Odbył się mecz na noże, a jego asystentów trenerów nazwał przegranymi – wyszedł w sobotę. Burmistrz zaprzeczył obu w niedzielę i powiedział, że każdy straci pracę, jeśli informacje zostaną ujawnione.

Co za odpowiedź [when things are going badly]? Burmistrz powiedział po porażce Jaguarów 20:0 w Tennessee w niedzielę, czwartą wykluczoną porażką w historii serii i pierwszą porażką po pięciotygodniowej porażce z Seattle w 2009 roku. „Nie, nie, to bzdury. Co? Nie. Poprawimy przestępczość i sprawimy, że nasze kwatery odniosą sukces. Na tym się koncentrujemy.

„Ktoś powiedział lub ktoś powiedział, że zajęłoby to bardzo mało mojego czasu. A jeśli jest dowód, ten dowód jest bezużyteczny. To znaczy za kilka sekund, jeśli jest dowód, że to robi”.

Źródła ligowe potwierdzone w ESPN w sobotę Raport sieci NFL Po wyjściu w odpowiedzi na opublikowaną przez burmistrza krytykę białych odbiorców, Jones musiał zmusić zespół do powrotu do obiektu. Źródła podały, że po powrocie Mayera i Jonesa na treningu doszło do gorącej wymiany zdań.

Jednak burmistrz zaprzeczył, jakoby on i Jones pokłócili się w niedzielę, i zaprzeczył raportowi NFL Network, nazywając swoich asystentów trenerów „przegranymi” i kwestionując ich życiorysy podczas spotkania personelu. Burmistrz powiedział, że Jones przyszedł do niego, aby zapytać, co burmistrz ma do powiedzenia na temat odbiorników, ale nie podobało mu się, że rozmowa się nagrzewa.

„Nazywanie kogoś nieudacznikiem jest złe” – powiedział burmistrz. „Mam wysokie oczekiwania wobec naszych trenerów. Wiele wymagam od naszych trenerów i oczekuję, że faceci wezmą odpowiedzialność za swoje pozycje.

READ  Seria Samsung Galaxy S22 już w sprzedaży – przynajmniej w niektórych miejscach

„[Regarding Jones] Myślę, że powiedział nam o kontuzjach i niestabilności. Rozmawialiśmy o tym, jest świetny. Ruszyliśmy dalej. Jedna rzecz w Marvinie, jest wielu graczy, zwłaszcza tych profesjonalnych, którzy mają wiele powodów do dumy. Niektórzy faceci nie są do tego przyzwyczajeni, a on jest jednym z nich. Ale on jest wspaniały, mamy cudowny związek, zacząłem to słyszeć, Marvin spojrzał na mnie – odszedł, gdy wczoraj zobaczył gorącą kłótnię o coś w telewizji, i kontynuuje: „Myślę, że nie wolno nam więcej rozmawiać, prawda? Zaczął się z tego śmiać. Więc nic. „

Burmistrz powiedział, że planuje w poniedziałek zająć się raportami prasowymi z drużyną, ale rozmawiał z właścicielem Shad Khanem w sobotni wieczór około 15 minut po niedzielnej przegranej. Khan powiedział: „Jest świetny od dnia, kiedy tu przyjechałem i wygramy najlepszy mecz, jaki możemy. To nasza praca.

„Naszym celem jest mocne zakończenie sezonu i wprowadzenie zmian, które musimy wprowadzić, aby to ugotować”.

Zbrodnia w niedzielę nie była nawet gorąca. Jaguary zdołały pokonać zaledwie 184 jardy – po raz trzeci w tym sezonie nie przekroczyły 200 jardów, co jest rekordem franczyzy – i pobiegły. James Robinson Sześć jardów to mniej niż 4 jardy. Rozgrywający Trevor Lawrence Rzucił w życiu jeszcze cztery przechwyty (nigdy nie rzucił więcej niż dwa w żadnym sporcie podczas swojej kariery w college’u w Clemson), jednak jeden z nich pojawił się po wyrzuceniu piłki z odbiornika. Laviska ShenoldRęce.

Ponieważ liczby nie są wystarczająco krępujące, Shenold i odbiorca Lucknow Treadwell Pod koniec czwartej kwarty jeden z nich zderzył się, ponieważ biegł po złym torze.

Ostatecznym rezultatem była 15. z rzędu strata Jaguarów na drogach, dziewiąta z rzędu porażka z AFC South, ósma z rzędu w Nashville i piąta z rzędu w sumie. To już drugi raz w karierze trenerskiej burmistrza, kiedy jedna z jego drużyn zamknęła się (po sezonie 2016 Ohio State przegrał z Clemsonem 31:0 w półfinale play-offów uniwersyteckich futbolu).

READ  Indonezja wzywa G20 do pomocy w zakończeniu wojny na Ukrainie, gdy rosyjski Ławrow obserwuje

„Upewniłem się [Khan] Wciąż wierzę w moim sercu, że będziemy [turn the franchise around]„Powiedział burmistrz.” Nie wyszło dokładnie tak, jak się spodziewałem, doświadczenie wygrywania gier. Wiem, że to pewien etap. Wierzę też, że mamy wystarczająco dobrych graczy, by wygrywać mecze. Nadal w to wierzę.

„Dlatego czasami jestem tak sfrustrowany naszymi trenerami lub sobą, ponieważ myślę, że możemy zrobić lepiej niż my. Naprawdę rozczarowujące”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *