Bombowe twierdzenia o najtrudniejszych momentach Raghe Omara na żywo: został sparaliżowany przez zakrzep krwi!

Użytkownicy mediów społecznościowych byli zszokowani momentami, gdy prezenterka ITV News Raghe Omar (56 l.) zachorowała podczas transmisji na żywo. Brak interwencji spikera, który do końca audycji miał mówić i być sparaliżowany, zaostrzył reakcje kierownictwa kanału.

w ITV emitowanym w Wielkiej Brytanii Habera Goszczony przez Raheem Umar Spiker zapewnił widzom podczas transmisji na żywo przerażające momenty. „dziesięć” Omar, który nagle zaczął bełkotać podczas przekazywania wiadomości i nie był w stanie przeczytać pakietów wiadomości, został udzielony pomocy natychmiast po emisji i ogłoszono, że emisję na pewien czas zawieszono.

Bombowe twierdzenie: czy miał udar?

Chociaż nie jest jasne, co się stało, ITV News rozumie, że Omar znajduje się obecnie pod opieką medyczną. Jednak według zarzutów Omar podczas transmisji doznał udaru mózgu w wyniku zakrzepu krwi.

Wielu protestowało przeciwko sytuacji, która wywołała kontrowersje w mediach społecznościowych. „Jeśli jest chory, mają obowiązek się nim zaopiekować. Mam nadzieję, że wszystko z nim w porządku, bo ciężko było to oglądać” – zapytał. „Co się z nim stało, czy wszystko z nim w porządku, dlaczego nie usunęli go z anteny ?” Przedstawiając swoje stanowisko, pielęgniarka podobno zadzwoniła do kanału i ostrzegła Omara, aby zaczął nadawać na antenie. Kierownictwo kanału spotkało się z ostrą krytyką ze strony użytkowników mediów społecznościowych, ponieważ spiker został zmuszony do pozostania na antenie do zakończenia biuletynu i przeszedł intensywne leczenie.

Rzecznik ITV powiedział: „Wiemy, że widzowie martwią się o zdrowie Rageha Omaara. Rageh zachorował podczas prezentowania wiadomości w „Ten” w piątek i obecnie przechodzi leczenie. Dziękuję wszystkim za życzenia”. powiedział.

Film, który może Cię zainteresować:

Aytilke otworzyła usta i zamknęła oczy: Dopóki jestem sławna, czy mogę być podła?!

READ  Bunt alimentacyjny byłej żony Ufuka Özkana, Nasan Ozan! - Wiadomości z życia w ostatniej chwili

Przerażające wieści o Serkhanie Gai!  Spadł na głowę z konia

Powiązane wiadomości

Przerażające wieści o Serkhanie Gai! Spadł na głowę z konia

Britney Spears nie może pozbyć się ojca!  Teraz zapłaci 2 miliony dolarów

Powiązane wiadomości

Britney Spears nie może pozbyć się ojca! Teraz zapłaci 2 miliony dolarów

Orzeł Narseny
Yasemin.com – Autor

Jaśmin – Narsena Akbaba

O autorze

Urodził się w 1997 roku w Stambule. Po ukończeniu szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum w Stambule ukończył w 2019 roku studia na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Sakarya. Odbył staż w gazecie Hürriyet w 2018 r. i TRT w 2019 r. Od 2021 roku pracuje jako redaktor treści w Yasemin.com, części Channel 7 Media Group.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *