Besiktas jako pierwszy goni Bendixspor

W 21. tygodniu Super League Besiktas zmierzy się z Bendixsporem.

Ten ważny mecz rozpocznie się jutro o godzinie 19.00 na stadionie Bendik. Po rozegraniu w lidze 20 meczów, 11 zwycięstw, 2 remisy i 7 porażek, Besiktas utrzymał czwartą pozycję w lidze z 35 punktami.

Czarno-biali, którzy wygrali dwa ostatnie mecze Super League, po raz pierwszy w tym sezonie wygraliby 3 mecze z rzędu, gdyby dodatkowo wygrali z Bendixsporem pod wodzą Fernando Santosa.

Z kolei Pendixspor, który po raz pierwszy wystąpił w Super Lidze, nie zwyciężył w ostatnich 8 ligowych meczach. Zespół czerwono-białych zakończył sezon z 3 zwycięstwami, 7 remisami i 10 porażkami i z 16 punktami zajmuje 19. miejsce.

Pierwsza połowa sezonu pomiędzy obiema drużynami w Tüpraş zakończyła się remisem 1:1.

W kadrze BEŞİKTAŞ brakuje 6 zawodników

W Beşiktaş z różnych powodów sześciu zawodników nie będzie mogło dostać się do składu na mecz z Bentiksporem.

Omar Kohli, Daniel Amartey, Arthur Masuaku i Vincent Abubakar opuszczą turniej, ponieważ będą służyć swoim reprezentacjom narodowym podczas Pucharu Narodów Afryki.

Opuszczą mecz także kontuzjowani Alex-Oxlade Chamberlain i Amir Hatsiamedovic.

Czterech piłkarzy znajduje się w polu karnym

Przed meczem z Bendixsporem biało-czarni mają czterech zawodników na limicie żółtych kartek.

Jeśli Mert Günok, Necip Uysal, Tayfur Bingol i Gedson Fernandes otrzymają żółte kartki w jutrzejszym meczu, zostaną zawieszeni i nie zagrają w przyszłotygodniowym meczu 22. tygodnia przeciwko Adanie Demirspor.

READ  OSTATNIA MINUTA: Mert Günok z Beşiktaş zaznacza swoją obecność w meczu Club Brugge! Mur Turecki... To jest nasza praca