Beşiktaş 2-1 Kayserispor – podsumowanie meczu | Beşiktaş od tyłu wyszedł i wygrał!

W 6. tygodniu Trendyol Super League Beşiktaş zmierzył się u siebie z Mondihome Kayserispor. Po przewadze 1:0 w meczu drużyna Czarno-Białych wygrała 2:1. Oto szczegóły konkursu…

Besiktas i Mondihome Kayserispor podzieliły się swoimi atutami w 6. kolejce Trendiol Super League. Gospodarze zwyciężyli 2:1.

Carlos Mane strzelił gola dla Kayserisporu w 47. minucie; Besiktas odpowiedział bramkami Vincenta Aboubakara w 56. miejscu i Alexa Oxlade-Chamberlaina w 62. miejscu.

Po tym wyniku Besiktas wzrósł do 10 punktów. Kayserispor, który poniósł pierwszą porażkę w lidze, utrzymał się z 9 punktami.

W następnym meczu Besiktas zmierzy się z Yukatel Adana Demirspor w trzecim meczu o utrzymanie. W 7. tygodniu ligi Kayserispor będzie gościł na swoim boisku RAMS Başakşehir.

Kessel w pierwszej jedenastce po 161 dniach

Rachid Ghezzal, algierska gwiazda czarno-białej drużyny, po 161 dniach służył w pierwszych 11 meczach. Kessel był zadowolony, że Besiktas gościł Kayserispor. Kessel, jedna z gwiazd czarno-białej drużyny, rozpoczął mecz 11-go. Kessel, który w tym sezonie rozegrał łącznie 25 minut zarówno w Chivassporze, jak i Trabzonsporze, zaczął grać w podstawowej jedenastce przeciwko Trabzonsporowi w 28. tygodniu poprzedniego sezonu.

Bailey po raz pierwszy wystartował w lidze

Eric Bailly, który dołączył do Czarnych i Białych w ostatnich dniach okna transferowego, zadebiutował w Super Lidze przeciwko Kayserisporowi. Doświadczony obrońca, który wcześniej znalazł się w kadrze na mecz z Trabzonsporem, w tym meczu nie wystąpił. Bailey rozpoczął mecz Club Brook w 11. minucie i trwał 84 minuty.

Kohli wraca po przerwie w meczu

Omar Kholi powrócił na swoje miejsce w podstawowej jedenastce po przerwie na jeden mecz, zwracając na siebie uwagę strzelanymi bramkami i dobrymi występami w obronie drużyny Czarno-Białych. Doświadczony obrońca, który ze względu na zmęczenie przesiadywał na ławce rezerwowych na meczu Club Brugge, wraz z meczem z Keserisporem odzyskał koszulkę.

Z tłumaczenia wynika, że ​​Vincenzo Mandela

READ  Inter pozyskał faworyta transferowego Fenerbahçe! Ogłoszono po francusku

Trener reprezentacji narodowej w piłce nożnej Vincenzo Montella oglądał z trybun mecz Besiktas-Kaiseryspor.

Protokół meczu

Besiktas był bliski zdobycia bramki w 14. minucie. Onur Bulut, który otrzymał piłkę w prawy róg poza polem karnym, chciał podać piłkę Abubakarowi. Kessel znalazł piłkę przed sobą, gdy minęła obronę Kayserisporu. Algierczyk wyrwał się rywalowi i oddał strzał z prawej strony w pole karne, jednak piłka odbiła się od bramkarza Bilala Bayazida.

W 21. minucie Onur Pult przyjął podanie od Erica Bailly’ego na prawym skrzydle i dośrodkował w pole karne. Główka Baileya z linii sześciu podań minęła obok bramki.

W 41. minucie rzut wolny Kessela zza łuku karnego został zablokowany. Piłka powrotna została mocno uderzona przez Algierczyka i piłka minęła linię boczną.

45+3 Cenk Tosun główkuje piłkę z lewej strony i wykonuje rzut rożny dla Kessela. Skóra wyszła wąsko.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowo.

Cel! Mondihome Kayserispor objął prowadzenie w 47. minucie. Ramadan Ciwelek wykonał rzut rożny z lewej strony, a Jeanvier trafił w tylny słupek w polu karnym. Główka Mane trafia w tylny słupek, a piłka wpada do siatki: 0-1.

Besiktas wyrównał w 56. minucie. Aboubakar z rzutu rożnego Kessela z prawej strony skierował go w pole karne: 1-1.

W 62. minucie „Czarno-białe” objęły prowadzenie. Chamberlain w dobrym stylu opanował piłkę, przechylając się za obrońcą po długim podaniu Saliha Usana. Anglik uderza piłkę z prawej strony pola karnego do siatki: 2-1.

Besiktas był najbliżej zdobycia bramki w 77. minucie. Cenk Tosun wszedł za obronę po podaniu Abubakara i posłał piłkę obok bramkarza do Rashiki. Strzał zawodnika Kosowa zostaje wybity przez obronę Kayserisporu.

90+6. Już po minucie Rashika wbiegł w pole karne z lewej strony i oddał strzał. Bramkarz Bilal Bayazid obronił piłkę.

Na koniec meczu gospodarze wyszli na prowadzenie 2:1.

READ  Edin Dzeko w Fenerbahçe po zwycięstwie Beşiktaş: Jestem bardzo dumny z tej drużyny