Arta Guler traci szansę na grę, w mediach społecznościowych wrzało (bliskie odejście z Realu Madryt?) – Najnowsze wiadomości sportowe

• 1

Arta Guler wystąpił, gdy Real Madryt pokonał RB Lipsk 1:0 w ostatnich 16 meczach Ligi Mistrzów UEFA.

• 2

Arda, który nie dostał szansy na grę w szybkim tempie, zakończył mecz na ławce rezerwowych, wywołując zamieszanie w mediach społecznościowych.

• 3

Z drugiej strony prasa hiszpańska pisała, że ​​Ardę można wypożyczyć, aby uzyskać wyższą notę.

• 4

RB Lipsk i Real Madryt zmierzą się w 1/8 finału Ligi Mistrzów na Red Bull Arena.

• 5

Real Madryt wygrał decydujący mecz 1:0. W 48. minucie meczu, gdy w pierwszej połowie był remis 0:0, Brahim Diaz dał swojemu zespołowi prowadzenie 1:0.

• 6

Zastąpienie Ardy Gulera przez Lucasa Vazqueza wywołało poruszenie w mediach społecznościowych po tym, jak zwycięzca Brahim Diaz został wykluczony z powodu kontuzji.

• 7

w mediach społecznościowych; Chociaż napisano, że Arda Güler wybrał zły zespół do swojej kariery, Carlo Ancelotti został również napisany jako „uparty”.

Z drugiej strony, jak wynika z wiadomości opublikowanej w hiszpańskiej gazecie sportowej; Arta Guler nie pasował do dynamiki zespołu Ancelottiego. Za Artą ściga się wiele drużyn, w tym Bayer Leverkusen i Tottenham, a jeśli odejdzie, podobno pójdzie „na wypożyczenie”.

• 8

Gwarantowany skład do gry

Biorąc pod uwagę długoterminową perspektywę utalentowanego 18-letniego piłkarza, władze hiszpańskiego klubu chcą wysłać Artę do drużyny, która zagwarantuje mu czas gry.

Podczas gdy mówi się, że Milan jest jedną z drużyn, które interesują się narodowym piłkarzem, Real ma być otwarty na ofertę Włocha, biorąc pod uwagę przykład Brahima Diaza. Diaz spędził 3 lata na wypożyczeniu w Milanie, zanim w tym sezonie dołączył do Realu Madryt.

READ  Impas Angelino w Galatasaray! Zostało już tylko 5 meczów - wiadomości sportowe z ostatniej chwili