Apo Cranberry Sherbet, Settar Tanrıöğen, cierpi na krwotok mózgowy (aktualizacje na temat stanu zdrowia Settara Tanrıöğena) – Last Minute Magazine News

Mistrz aktorski Settar Tanrıöğen, który zasłynął rolą „Abdullaha” w serialu telewizyjnym Kızılcık Şerbeti, doznał krwotoku mózgu. Ogłaszając złe wieści, była modelka Ebru Deston powiedziała: „Mój brat Setar miał wczoraj wylew krwi do mózgu. Operacja przebiegła pomyślnie. Mam nadzieję, że wkrótce wyzdrowieje. Kochamy cię.” Użył swoich określeń.

Kim jest SETTAR TANRIÖĞEN?

Urodził się 22 października 1960 roku w dzielnicy Merkezefendi w Denizli. Absolwent Wydziału Archeologii i Historii Sztuki Uniwersytetu Hacettepe, Setar Tanregan znany jest z roli Saltere Abi w latach 90. w teatrze Bir Demet, w którym wystąpili także Yilmaz Erdoğan, Demet Akbak, Erdal Dosun, Jerin, Jerin. Serhata Özcana i Erdokana Dikmena.

Settar Tanrıöğen zagrał w filmie Wavien z Pinnurem Kayą, Enginem Günaydınem, Ercanem Kesalem, İlkerem Aksumem i Serrą Yılmaz w 2009 roku, otrzymując nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego na rozdaniu nagród tureckiego kina SİYAD za film Cemal.

W 2010 roku Setar Tanrissen zagrał rolę U Greków cypryjskich i Turków w filmie Shadows and Suradler, napisanym i wyreżyserowanym przez Dervisa Zaima, opowiadającym o problemach między Grekami cypryjskimi a Turkami, obok Bukra Gulsoy, Hazar Erkusle i Osman Alkas. Zdobył nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego na Festiwalu Filmowym w Ankarze w 2011 roku.

W 2015 roku Settar Tanrıöğen zagrał rolę Cenga w filmie Sakle, napisanym i wyreżyserowanym przez Selima Evsisa, z İlhanem Şeşenem, Türkü Turanem, Pelin Akilem, Şehnazem Bölenem i Ümitem Çırakem.

W 2015 roku zagrała główną rolę w komedii Ghost Day w reżyserii Ali Yorgencioglu.

W latach 2015-2017 Setar Tanrissen grał rolę Saliha Seliga w serialu Baba Kandir. Obecnie gra Abdullaha w serialu Kızılcık Şerbeti.

READ  Badanie zła w nienaruszonej przyrodzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *