Anglia vs Francja Podsumowanie: wynik, gole, najciekawsze momenty | Mistrzostwa Świata w Katarze 2022

„Kyle jest gotowy” – Southgate o Walkerze przed walką z Mbappé

Zobaczmy raz I kilka rzeczy, które Gareth Southgate powiedział na swojej przedmeczowej konferencji prasowej Wczoraj.

Najpierw szef Anglii został zapytany o bezpośrednie starcie między zawodnikami Kylem Walkerem i Kylianem Mbappe – i czy Walker, który wrócił po kontuzji pachwiny, jest gotowy na spotkanie z francuskim napastnikiem.

„Zawsze chcieliśmy dać Kyle’owi szansę na wyzdrowienie” – powiedział Southgate. – Był dla nas bardzo ważnym zawodnikiem przez ostatnie sześć lat. Biorąc pod uwagę minuty z Walią i 90 minut w ostatnim meczu, właściwe ponowne wprowadzenie do zespołu, myślę, że dobrze zarządzaliśmy tym procesem, co jest ważne. dla dowolnego gracza. Więc Kyle jest gotowy.

Mówimy oczywiście o jednym z przeciwników, ale gramy z fantastyczną drużyną, Francją. Znamy wszystkich ich ofensywnych graczy i znamy jakość zespołu jako całości. To właśnie uczyniło ich wystarczająco silnymi, aby przezwyciężyć utratę kilku dużych graczy.

„Myślę, że to Didier [Deschamps] stworzył Zbudował zespół silniejszy niż jednostki, i powiedziałbym, że może nie zawsze tak jest, tak samo jak nie zawsze jest tak w naszym przypadku. Jest to więc dla niego wielki zaszczyt. Wiemy, że musimy dać z siebie wszystko, aby wygrać ten mecz.

(Zdjęcia: REUTERS/Ahmed Jadallah)

READ  Wieloryb bieługa, który utknął we francuskiej Sekwanie, został uśpiony podczas akcji ratunkowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *