Altay Bayındır nie lubił: „Nie szanujemy Onany!”

Alte Baintir zadebiutował w barwach Newport w Pucharze Anglii. Reprezentacyjny piłkarz był krytykowany za zdobycie dwóch bramek.

Altay Bayndır, który w letnim oknie transferowym przeniósł się z Fenerbahçe do Manchesteru United, giganta angielskiej Premier League, wczoraj miał pierwsze doświadczenie w swojej karierze.

Bramkarz reprezentacji narodowej zadebiutował w barwach Manchesteru United. Altay Bayndır zdobywa bramkę w meczu 4. rundy Pucharu Anglii przeciwko Czerwonym Diabłom w Newport.

Manchester United miał problemy

Manchester United w swoim wyjazdowym meczu z drużyną z 2. ligi stanął w obliczu większych trudności, niż się spodziewano.

Więcej aktualności poniżej

Bramka Bruno Fernandesa w 7. minucie dała Czerwonym Diabłom prowadzenie 1:0, a Mainoo podwoiło prowadzenie w 13. minucie.

Newport zmniejszył przewagę do Morrisa do jednego w 36. minucie, a gol Evansa wyrównał wynik na początku drugiej połowy.

Anthony podwyższył United na 3:2 w 68. minucie, a Hjlund miał ostatnie słowo w 90+4. minucie. Z takim wynikiem United awansowało do Pucharu Anglii.

Ałtaj czy Onana? Brytyjczycy skomentowali

Dwa gole Alte w swoim debiucie spotkały się z krytyką. Z 2,3 milionami obserwujących na fanpage'u X Manchesteru United, „Altay czy Onaan?” Podzielił się.

Jak można wywnioskować z komentarzy pod omawianym postem, fani również nie są zbyt niezdecydowani. Oto kilka komentarzy:

„Bayinder nie był zbytnio testowany… Musi ocenić swój występ w Premier League”.

„Dabiyi Ki Onana!”

„Onana poczuł się bardzo znieważony”

„Obydwaj są naszymi bramkarzami, czy nam się to podoba, czy nie. Kupiliśmy ich kilka miesięcy temu i tu zostaną, dlatego musimy ich kochać, nawet jeśli jest to trudne”.

„Nie… obaj mają słabe ręce”.

READ  Podsumowanie meczu Çorum FK 1:1 Bodrum FK - Last Minute TFF 1st League News