Adana Demirspor wraca w ostatniej chwili – Wiadomości sportowe z ostatniej chwili

Kasimbasa będzie gospodarzem Adana Demirspor w trzecim tygodniu rozgrywek Trendiol Super League.

Mecz zakończył się remisem 2:2. Bramki Casimbasy w meczu zdobył Hajradinovic w 30. minucie i Nuno da Costa w 60. minucie. gole Adana Demirspor; Yusuf Barazi i 90+3 w 65. minucie. Przyszedł z Mane za minutę.

W 13. minucie Yusuf Sarri z Adana Demirspor nie wykorzystał szansy na rzut karny.

Dzięki temu Kasimbasa wzrosła o 2 punkty. Adana Demirspor zdobyła swój pierwszy punkt po 3 meczach.

W tygodniu 4 Kasimbasa Saigur będzie gościem Ricepore. W tym samym tygodniu Adana Demirspor podejmie u siebie Galatasaray.

Nuno da Costa Alev Alev

Nuno da Costa z Kasimbasy strzelił w tym meczu czwartego gola z rzędu.

Protokół meczu

Adana Demirspor nie wykorzystała szansy na rzut karny w 13. minucie. Sędzia wskazał na rzut karny, gdy Yassin Ozkan wtrącił się w grę Gravillon po lewej stronie pola karnego. Bramkarz Gianniodis odbił piłkę od rzutu karnego Youssefa Sarriego.

W 17. minucie Aimbetov po podaniu Yusufa Sarina wszedł za obronę i oddał strzał z prawego rogu pola karnego. Skóra kręciła się z boku na bok.

Kasimbasa objął prowadzenie w 30. minucie. Po niecelnym podaniu obrońcy Adany Demirspor, Aytas Kara posłał piłkę do Da Costy. Hajradinović głową dał da Costę przed linią sześciu podań i wpadł do siatki: 1:0.

45+2. W chwili, gdy da Costa wprowadził piłkę w pole karne, Faul odwrócił się i strzelił, ale bramkarz Denis Eren odbił piłkę.

Kasimbasa zwiększył prowadzenie do 2 w 59. minucie. Odbierając piłkę po podaniu Bena Owensa na lewym skrzydle pola karnego, Rodriguez oddał niskie dośrodkowanie w stronę podania. Da Costa głową skierował piłkę do siatki i było już 2:0.

W 64. minucie Adana Demirspor zmniejszyła deficyt do 1. Dośrodkowanie Ali Yaouza trafiło z lewego skrzydła, Youssef Barazi bez czekania strzelił z lewej przekątnej pola karnego i trafił bramką w siatkę: 2-1.

READ  Leo Dubois relacjonuje z Göksel Gümüşdağ! Przejazd do Galatasaray... - Wiadomości z ostatniej chwili Başakşehir

W 76. minucie Cafu po długim podaniu przyjął piłkę na lewym skrzydle pola karnego i posłał piłkę do Hajradinovica w pole karne. Strzał Hajradinovica bez czekania opanował bramkarz Denys Eren Danmeser.

90+3. Adana Demirspor zremisowała już po minucie. Bramka Ali Yaouza wzięła piłkę z prawego skrzydła pola karnego, a Manev bez czekania uderzył piłkę z prawego rogu poza polem karnym i trafił do siatki: 2-2.