Święty. Gallen – Trabzonspor: 0-0 (wynik meczu)

Trabzonspor, jeden z naszych reprezentantów w Lidze Konferencyjnej UEFA, w pierwszym meczu rundy play-off zmierzył się ze szwajcarskim St. Louis. Zespół Galena jest daleko. Mecz rozpoczął się od remisu 0:0.

Nie mogąc wykorzystać wielu okazji, szczególnie w pierwszej połowie, drużyna Claret-Blue zremisowała i zakończyła rundę z Trabzonem.

Przebudzenie nastąpi 29 sierpnia

Trabzonspor i St. Rewanż pomiędzy Gallenem a Gallenem odbędzie się w czwartek, 29 sierpnia w Agyasi Papara Park. Każde zwycięstwo wystarczyłoby, aby zakwalifikować się do Storm Tour.

Kliknij, aby zobaczyć podsumowanie meczu minuta po minucie

Protokół meczu

W 7. minucie Orcic zdobył luźną piłkę w środku pola Tomy. W szybkim ataku, który rozwinął się, Visca przeszedł do podania Orcicia i stanął twarzą w twarz z bramkarzem. Strzał Vizcy w pole karne nie trafił bramkarza Atti-Zigiego. Po przerwie strzał Orczyka minął.

W 8. minucie długie podanie Savicha zostało w pole karne przez Bhartiego. Bharti, który był zwrócony twarzą do bramkarza, oddał strzał, który został przechwycony przez bramkarza Atti-Gigiego i wrócił do słupka.

45+1. Już po minucie Bharti wykonał rzut wolny z prawego skrzydła, a znajdujący się na tylnym słupku Savic wziął piłkę w stronę pola bramkowego. Główkę Ozana Tufana strącił bramkarz Ati-Zigi.

Visca strzelił rzut rożny z lewego skrzydła w 52. minucie. Mendy dobrze wskoczył na tylny słupek i głową skierował piłkę obok pola bramkowego.

W 66. minucie Visca głową skierował piłkę w pole karne z prawego skrzydła. Główka Tresketta odbiła się od górnej części piłki, gdy była dostępna.

W 86. minucie Ruiz wykonał rzut rożny z lewego skrzydła, a Cubas głową skierował piłkę w pole bramkowe. Sędzia Miguel Noguera nie uznał gola po analizie VAR, twierdząc, że Cuebels sfaulował Dragusa.

Statystyka: Sankt Gallen

sędziowie: Miguel Noguera, Pedro Martins, Paulo Bras (Borteguis)

READ  Trener reprezentacji narodowej Montella: Jestem dumny, że jestem trenerem Turcji – najnowsze wiadomości o reprezentacji narodowej w piłce nożnej

Sankt Gallen: Atti-Gigi, Faber, Ambrosius, Walsi, Okoroji, Quintilla (dk. 34 Stevanovic), Kortler, Toma (dk. 72 Chisoboth), Widzig (dk. 72 Ruiz), Kuebels, Akolo (dk. 72 Cisse)

Trabzonspor: Uğurcan Çakır, Ozan Tufan, Savic, Denswil, Barisic, OK Yokuşlu (Min. 62 Lundstram), Mendy (Min. 84 Umut Güneş), Visca, Bardhi (Min. 73 Cihan Çanak. Tyanak), Orsic (Mirise) epicki (w co najmniej 84 Dragusów)

Żółte kartki: Co najmniej 25 OK Yoguslu, min. 81 Paryż, min. 84 Abdullah Awsi (trener) (Trabzonspor), min. 72 Enrico Massen (ławka), min. Przynajmniej 80 Ruiza. 90+1 Gordler (St. Gallen)