Jose Mourinho wysyła incydent do Oaken Brook – najświeższe wiadomości sportowe

Fenerbahçe jeden z najważniejszych meczów sezonu 2024-2025 rozegra z Lille. Po powrocie z Francji po porażce 2:1 drużyna Yellow-Dark Blue będzie chciała zakończyć tournee przed swoimi fanami.

Przed meczem oświadczenie trenera Fenerbahce Jose Mourinho wydał oświadczenie.

Oto oświadczenia Mourinho;

„Mam szczęście, zawsze pracowałem w krajach o wysokich wynikach krajowych. W takich krajach bezpośrednio uczestniczy się w Lidze Mistrzów. Ta sytuacja właściwie przekłada się na wyniki wszystkich tureckich drużyn w europejskich rozgrywkach. Wszystkie tureckie drużyny muszą rywalizować cóż, mogą awansować w punktach krajowych.

Jestem pewien, że trener Galatasaray Okan Brook może wejść na 4-metrowe boisko bez otrzymania kartki. Nie mogę jednak wejść nawet na 1 metr bez spojrzenia na kartę. Piłkarz Galatasaray może uderzyć innego zawodnika w twarz i nie otrzymać kartki. Nauczyłem się tego w pierwszym tygodniu. Widziałem, jak zespoły rywalizujące z czołowymi rywalizowały dobrze. Są trudne zawody. Pod tym względem ta liga jest trudna.

Możemy wygrać mecz w ciągu 90 minut, ale mecz może doprowadzić do dogrywki. Próbowaliśmy nałożyć kary. Dlatego chciałem, żeby kamery wyszły z praktyki.

Krąży wiele plotek na każdy temat. Jeśli zespół chce się rozwijać, nie może stracić swoich najlepszych zawodników. Chcę, żeby Ferdy został. Oczywiście to zjawisko jest większe ode mnie. Ferdi to niezwykły profesjonalista, który zawsze daje z siebie wszystko. Mogę tylko powiedzieć, że mam nadzieję, że tak będzie.

Stracić 6 bramek czy strzelić 7 nie jest problemem. Jeśli zakończy się wynikiem 0:0, jutro spadniemy z ligi. Musimy zdobyć bramkę. „Musimy czuć się komfortowo, cieszyć się rywalizacją i dotrzeć do końca”.

READ  Ogłoszono decyzję Beşiktaşa o Rızie Çalımbay. Kto go zastąpi? napisał Gürel Yurttaş