Podsumowanie meczu Admira Walker 1:1 Fenerbahce

Z WIADOMOŚCI SPORTOWEJ: Fenerbahçe zmierzy się z Atmirą Walker w towarzyskim meczu w ramach przygotowań do nowego sezonu. Mecz zakończył się remisem 1:1. Oto szczegóły…

W pierwszym meczu towarzyskim na austriackim obozie Fenerbahce zremisowało 1:1 z Admirą Walker.

Fenerbahçe wziął udział w meczu rozgrywanym w BSFZ Arena w Wiedniu, stolicy Austrii; Ertuğrul Çetin – Osayi-Samuel, Djiku, Becao, Oosterwolde, Krunic, Bartuğ Elmaz, Fred, Cengiz Ünder, Zajc i Dzeko rozpoczęli od pierwszej 11-tki. W pierwszej jedenastce gospodarzy Admiry Walker znaleźli się Jungwirth, Horvat, Holzmann, Malisek, Ebner, Puska, Weberbauer, Houdam, Kashi, Young i Alar.

W 7. minucie Puska, który wszedł w pole karne z lewego skrzydła po ataku Admiry Walker po podaniu Kashiego, skierował piłkę w tylny słupek, a Young posłał swoją drużynę do pustej bramki i zapewnił swojej drużynie prowadzenie: 1-0 .

W 21. minucie Cengiz Ander przyjął piłkę na prawe skrzydło, a interwencja Holzmana sprawiła, że ​​przeciwnik upadł na ziemię, a sędzia wskazał na rzut karny.

W 22. minucie Edin Dzeko wykorzystał rzut karny i wyrównał wynik: 1:1.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 1:1.

W 71. minucie Emre More wszedł w pole karne z lewego skrzydła po podaniu Dzeko, skierował piłkę w pole karne, Yigit Efe Demir dotknął piłki, która wróciła do słupka.

Więcej bramek w meczu nie padło i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Zespół Yellow-Navy zmierzy się z Hajduk Split w środę 10 lipca i Strasburgiem w sobotę 13 lipca w drugim towarzyskim meczu na austriackim obozie.

W przerwie tylko jedna zmiana w wykonaniu Mourinho

Trener Fenerbahçe Jose Mourinho drugą połowę meczu Admiry Walker rozpoczął od zmiany. Trener Portugalii Miha Zajc został usunięty z gry w przerwie i sprowadził na boisko Ryana Kenta. Z kolei w żółto-granatowej drużynie Raed Krunik, Rodrigo Pegao i Pride Ozai-Samuel opuścili boisko w 69. minucie, natomiast do gry dołączyli Yusuf Akisek, Levent Mergan i Yissit Efe Demir. W 77. minucie wszedł Emir Ortakaya za Jaydena Osterwolde, a za Edina Dzeko wszedł Umut Nayer.

READ  Opis filmu ukazał się podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Paryżu

W składzie nie ma 4 zawodników

W składzie na mecz z Admirą Waqar nie znalazło się 4 zawodników drużyny Yellow-Navy. W kadrze na mecz nie znaleźli się Mert Hakan Yandaş, Serdar Aziz, Miguel Crespo i Çağlar Söyüncü z Fenerbahçe.