EURO 2024: Hiszpania nie daje Włochom szans przy wyniku 1:0

Hiszpania i Włochy zmierzą się w grupie B Euro 2024. W starciu dwóch mistrzów Europy Hiszpania, która dominowała nad przeciwnikami przez cały turniej, zapewniła sobie zwycięstwo 1:0 i zapewniła sobie miejsce w 1/8 finału.

Hiszpania miała mnóstwo okazji przeciwko przeciwnikowi i w pierwszej połowie miała tylko 1 okazję do strzału, ale nie potrafiła minąć bramkarza Donnarummy. W 55. minucie jego kolega z drużyny Calafiori posłał piłkę do siatki włoskiego bramkarza.

Podczas gdy Hiszpania oddała w całym meczu 20 i 9 strzałów, Ayos Perez nie był w stanie dwukrotnie w doliczonym czasie minąć bramkarza Donnarummy w niebezpiecznych pozycjach.

Hiszpania pokonała Chorwację 3:0 w pierwszym meczu i awansowała do 1/8 finału z 6 punktami. Włochy pozostają na drugim miejscu z 3 punktami. Albania i Chorwacja mają po jednym punkcie…

Ostatnie mecze grupy rozpoczną się w poniedziałek 24 czerwca o godzinie 22.00. Albania-Hiszpania i Chorwacja-Włochy zmierzą się w grupie B.

Calafiori przełamuje remis!

Remis w meczu został rozstrzygnięty, gdy Hiszpania naciskała, a Włochy obroniły bramkę, zamykając wynik. Calafiori próbował przechwycić piłkę w tylny słupek po tym, jak Nico Williams dośrodkował z lewego skrzydła w bramkę, ale ten trafił z bekhendu do własnej siatki: 1:0.

NICO utknął na poczcie!

W 71. minucie Nico Williams oddał strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego, który trafił w poprzeczkę.

READ  Jasne podejście Dursuna Özbeka do projektu Fenerbahçe: Jak Galatasaray przygotowuje się do Superpucharu?