„Nigdy nie byliśmy bliżej wynalezienia lekarstwa”.

Opublikowano optymistyczny raport na temat ALS stwierdzanego u tysięcy ludzi na całym świecie! Naukowcy mają dobre wieści. „Nigdy nie byliśmy tak blisko lekarstwa”

Na konferencji padły obiecujące oświadczenia na temat ALS – choroby, na którą cierpią tysiące ludzi na całym świecie.

„Nigdy nie byliśmy bliżej wyleczenia tego problemu”.

Konferencja Tsuna Cross Neurodegeneracja zgromadziła światowej sławy naukowców, aby omówić najnowsze postępy w leczeniu chorób neurodegeneracyjnych i dokonać ważnych odkryć naukowych. Konferencja „Postępy w terapiach genetycznych i molekularnych w chorobach neurodegeneracyjnych” odbyła się w Internecie we współpracy z Laboratorium Badań nad Neurodegeneracją Uniwersytetu w Kos (NDAL) oraz Fundacją Suna i Inan Kıraç.

Dyrektor NDAL prof. Dr. W swojej ocenie po konferencji A. Nazlı Başak podkreślił obiecujący postęp w leczeniu chorób neurodegeneracyjnych. dziewica, „Nigdy nie byliśmy bliżej wynalezienia lekarstwa. Badania kliniczne wykazały, że nie ma jednego lekarstwa na ALS. W związku z tym cele terapeutyczne rosną. „W tym celu opracowywane są projekty leków w oparciu o różne geny i mechanizmy”. powiedział.

Skupiony na ALS

W pierwszej sesji konferencji czołowi światowi naukowcy wygłosili prezentacje na temat „Genów działających w chorobach neurodegeneracyjnych oraz terapii molekularnych nakierowanych na te geny”. Ammar Al-Salafi z King’s College w Londynie podzielił się ważnymi informacjami na temat genetycznych podstaw ALS na temat „Co wiemy o genetyce ALS”. Kierownik Katedry Neurologii UMass Robert H. Brown omówił rolę modulacji genów w procesach terapeutycznych w swoim wykładzie zatytułowanym „W stronę modulacji genów w leczeniu ALS”. Dame Pamela J., dyrektor Instytutu Neuronauki Uniwersytetu w Sheffield. Shaw omówił wpływ terapii neuroprotekcyjnych na ALS w przemówieniu zatytułowanym „Podróż ku doskonałości w neuroprotekcyjnym leczeniu ALS”.

READ  Naukowcy odkryli sekret długiego życia! Osoba, która codziennie je, żyje nawet do 100 lat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *