Trabzonspor 0-1 EMS Yapı Sivasspor Wynik meczu – Podsumowanie Burza przegrała u siebie!

Trabzonspor i EMS Yapı Sivasspor podzieliły się swoimi atutami w 32. tygodniu Trendyol Super League. Po zaciętym meczu Ysidolar wygrał 1:0.

Po zaciętym meczu Ysidolar wygrał 1:0.

Jedynego gola Menik strzelił w 52. minucie meczu.

Dzięki temu wynikowi EMS Yappi Sivasspor awansował w lidze na 44 punkty.

Trabzonspor zdobył 52 punkty.

Protokół meczu

W 24. minucie dośrodkowanie Vizcy z lewej strony zostało mocno skierowane w pole karne przez Umuta Kuneza, ale bramkarz Nikolić zsiadł i wybił piłkę na rzut rożny.

W 31. minucie dośrodkowanie Pepe z lewej strony pola karnego minęło blisko słupka, a Drezegut pokonał piłkę.

W 32. minucie dośrodkowanie Murata Baluliego z prawej strony padł przed Koitą, a Meunier próbował wyczyścić obronę. Kiedy ten zawodnik oddał strzał z ziemi, bramkarz Uğurcan Çakır położył się i w dwóch ruchach chwycił piłkę.

W 33. minucie strzał Meuniera w pole karne po uniku z Tresquetem pokonał obronę, a bramkarz Nikolić ledwo posłał piłkę w róg.

W 45. minucie Umud Kunez przeleciał nad polem karnym i posłał piłkę obok bramkarza Nikolicia na rzut rożny.

45+1. W minucie mocny strzał Murata Baluli minął bramkarza Ugurgana Sagara w prawym rogu pola karnego po podaniu Koidy.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0.

Goście objęli prowadzenie w 52. minucie. Manaj posłał piłkę przez tłum do Menicka w pole karne. Piłkarz spotkał się za obroną, a bramkarz Uğurcan Çakır posłał piłkę do siatki z prawego rogu: 0-1.

W 79. minucie rzut rożny Vizca minął obok bramki w prawą stronę, a Diffens próbował go wybić, ale Mendy zdobył bramkę w polu karnym. Bramkarz Nikolic położył się i uniknął niebezpieczeństwa.

W 89. minucie mocny strzał Koidy odbił się od rywali z prawej flanki, bramkarz Ugurgan Sagar walczył i posłał piłkę w róg.

READ  Mike James: „Fenerbahçe próbują mnie zatrzymać, to znak szacunku”

Zespół gości zwyciężył 1:0.