Podsumowanie wyników meczu Trabzonspor 2:3 Fenerbahçe – Last Minute Wiadomości Fenerbahçe

W 30. tygodniu Trendyol Super League Trabzonspor i Fenerbahçe starły się w świetnym meczu. Trabzonspor wygrał na wyjeździe Fenerbahçe 3:2. Oto szczegóły…

Trabzonspor i Fenerbahçe starją się w 30. tygodniu Trendyol Super League.

Benerpasa wygrał 3:2.

Bramki dla żółto-granatowej drużyny to 45+4 w 13. minucie i Michy Batshuayi w 87. minucie. Dwa gole dla Claret-Blues strzelili Ennis Bharti w 63. minucie, a Treskett w 78. minucie po podaniu rzutu karnego.

W rezultacie Fenerbahçe zwiększyło swoje punkty do 79, podczas gdy Trabzonspor pozostał na 49.

Protokół meczu

Fenerbahçe objęło prowadzenie w 13. minucie. Odbierając piłkę po podaniu Tadicia poza polem karnym Fenerbahçe, Fred uderzył mocno zewnętrzną częścią stopy z dystansu, a Uğurcan głową skierował się do siatki z lewej strony: 0-1.

W 19. minucie rzut wolny Zymańskiego spoza pola karnego został przechwycony przez bramkarza Ugurkhana. Tadic główkuje piłkę przed Altipasem.

Pepe szybko uderzył Trabzonspor w 37. minucie, odpowiadając na podanie Tresketa po lewej stronie i chcąc podać piłkę do Enisa. Ferdy wkracza i usuwa niebezpieczeństwo.

Fenerbahçe powiększyło prowadzenie na 2 w 45+4 minucie. Po przyjęciu podania Tadicia i wejściu w pole karne, strzał Freda z ziemi trafia w siatkę: 0-2.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się prowadzeniem 2:0 dla Benerbagh.

W 55. minucie Visca przyjął piłkę poza polem karnym po rzucie rożnym wykonanym przez Bhartiego z lewego skrzydła, a jego mocny strzał z ziemi minął.

W 56. minucie gra została na długo przerwana po wyrzuceniu na boisko szklanek z wodą. Sędzia Umud Mellor przywołał do siebie sędziów liniowych i po naradzie z nimi gra była kontynuowana od miejsca, w którym została przerwana.

W 63. minucie Trabzonspor zmniejszył różnicę bramek do 1. Rzut wolny Bhartiego z lewego rogu trafia do siatki: 1-2.

W 74. minucie Pepe odbił się od luźnej piłki w obronie przeciwnika i oddał strzał z pola karnego, ale piłka wylądowała na kolanach Likovicia.

READ  Podsumowanie meczu Admira Walker 1:1 Fenerbahce

Trabzonspor zdobył szansę karną w 75. minucie. Kiedy stopa Dzigu trafiła w głowę Densville'a w podwójnym wślizgu, sędzia Umuth Meler wskazał na punkt karny.

Trabzonspor wyrównał w 78. minucie. Po rzucie karnym Trezegueta piłka wpadła do siatki: 2-2.

Fenerbahçe odzyskało prowadzenie w 87. minucie. Serdar Dursun głową dośrodkował z prawego skrzydła, Batshuayi zdobył bramkę, piłka wpadła do siatki: 2-3.

W 90+6 minucie mocny strzał Batshuayiego zza pola karnego został odbity przez leżącego bramkarza Ugurkhana.

W 90+8 minucie podkręcony strzał Visca z lewego skrzydła został zablokowany przez bramkarza Livakovicia na rzut rożny.

Mecz zakończył się prowadzeniem Fenerbahçe 3:2.

Mecz dobiegł końca, a na boisko wyszli kibice

Po ostatnim gwizdku meczu piłkarze Fenerbahçe i zespół techniczny zebrali się w pomocy, aby świętować zwycięstwo. Tymczasem wielu kibiców wtargnęło na boisko i zaatakowało żółto-granatowych zawodników. W środku pola nagle zrobiło się zamieszanie i wybuchła bójka. Dzięki interwencji kilku obrońców drużyna Fenerbahçe z trudem weszła do tunelu i opuściła zielone boisko.

Notatki meczowe

Trener Trabzonsporu Abdullah Avcı, który gościł Fenerbahçe w 30. tygodniu Super League, zagrał 3 różnymi zawodnikami w porównaniu do 11 w meczu z Fatihem Karagümrükiem, który w zeszłym tygodniu wygrali w lidze 5:1. W drużynie Claret-Blues bramkarz Ugargan Kakar powrócił po kontuzji, aby zastąpić Muhammada Thabę Deppa. Bardiego w środku pola zastąpił Fernandez, a Ennis Teston zastąpił Umuda Gunesha w wyjściowej jedenastce. Hüseyin Türkmen i Onuachu nie znajdą się w składzie Trabzonsporu z powodu kontuzji. W Trabzonsporze Bharti po raz pierwszy od 10 tygodni w lidze rozpoczął mecz na ławce rezerwowych.

Arsić jest w drużynie po raz pierwszy

Chorwacki lewy obrońca Mislav Orsic, który na początku sezonu dołączył do Trabzonsporu z angielskiego Southampton, po raz pierwszy w swojej karierze w bordowo-niebieskim klubie po poważnej kontuzji znalazł się w oficjalnym składzie zawodników. Obóz letni na początek sezonu. Orcic po raz pierwszy od 7 miesięcy od kontuzji znalazł się w 21-osobowym składzie na oficjalny turniej.

READ  Ogłoszono nowy adres Emre Belözoğlu! Podpisanie kontraktu z ugruntowaną drużyną Super League

Trypans pełna pojemność

Kibice Trabzonsporu, którzy wyprzedali bilety przed meczem, wypełnili trybuny meczu, co wykazało ogromny entuzjazm. Z drugiej strony w turnieju wzięło udział około 2300 pracowników obrony.

Wspierajcie Palestynę, przeklinajcie Izrael

Przed meczem kibice Trabzonsporu rozwinęli na trybunach za bramką gigantyczny baner z napisem „Miłosierdzie dla naszych męczenników, wsparcie dla Palestyny, przekleństwo dla Izraela”. Oprócz bordowo-niebieskiej barwy na trybunach wyeksponowano także flagi palestyńskie i tureckie.

ENIS DESTAN został ukarany

Ennis Teston został zawieszony po otrzymaniu żółtej kartki w 52. minucie meczu. Napastnik Maroon Blue, Ennis Deston, opuści mecz Konyasporu w 31. tygodniu.