Hatayspor – Fenerbahçe analiza pomeczowa: oglądanie meczu w goglach VR! | Dlaczego wróciłeś do Turcji?

class=”medyanet-inline-adv”>

Hatayspor i Fenerbahce zmierzą się w 28. tygodniu Trendyol Super League. Zespół żółto-niebieskich wygrał mecz z wynikiem 2:0. Bramki Ozai-Samuela i Cengiza Andera zapewniły Fenerbahçe zwycięstwo. Po tym golu Fenerbahçe prowadziło więcej niż jednym meczem i zaczęło oczekiwać, że Galatasaray straci punkty w meczu z Beşiktaşem.

Nasi pisarze Ugur Melek i Engin Gehle wspominają turniej w Mersin. Z drugiej strony komentator sportowy Tivibu Tümer Metin i komentator sportowy TRT Tugay Kerimoğlu ocenili mecz w telewizji.

Oto zawarte w nim komentarze;

Uğur Meleke: Prawdziwym problemem nie jest Fred ani Krunick?

W zeszłym tygodniu, gdy w przerwie meczu transmitowany był mecz Fenerbahçe-Kasımpaşa, w mojej głowie pojawiło się pytanie: czy Krunick naprawdę dotknął piłki w 45. minucie? O dane poprosiłem urząd statystyczny. Krunick zakończył pierwszą połowę 10 celnymi podaniami. Kiedy opuścił boisko w 60. minucie, miał 14 celnych podań. Można jednak oczekiwać, że środkowy pomocnik w dużym zespole wykona 40–50 celnych podań w ciągu 60 minut. W tej samej minucie bramkarz Livakovic wykonał 25 celnych podań.

W pierwszej połowie Mert Hakan grał z 94% celnością

W zeszłym tygodniu Kasımpaşa otworzył mecz, wywierając presję na Fenerbahçe, tak jak zrobił to wczoraj Hatayspor. Fenerbahçe grało piłką od tyłu, aż w końcu oddało ją Livakovicowi, a historia miała dalszy ciąg po długich podaniach chorwackiego bramkarza. Wczoraj Hadai rozpoczął mecz z dużą presją w ataku. Jednak tym razem Fenerbahçe kilka razy odrabiało straty i odniosło sukces. Po odejściu Krunicka Mert Hakan Yandas, który go zastąpił, zakończył pierwszą połowę wynikiem 32 na 34, zapewniając 94% celności podań i dużą skuteczność.

Nieobecność Freda odbiła się na wszystkich zawodnikach drużyny

Aż do wczoraj Fenerbahce grało bez Freda w ostatnich 6 meczach ligowych. Głęboko odczuli nieobecność Brazylijczyka:

1. Bez Freda presja żółto-granatowo-niebieskiej drużyny spadła, a jej czas na odzyskanie piłki był dłuższy. Musieli dużo uciekać.

READ  Rozwój zagrażający gospodarzom Turcji i Włoch!

2- Szymański był kiepski pod nieobecność Freda, nie strzelił goli i nie asystował w 6 meczach. Tadic zaliczył kryzys.

3. Kiedy Freda nie było na boisku, Dzeko konsekwentnie schodził głęboko, zdobywając połączenie w drugiej i trzeciej strefie. W ciągu ostatniego półtora miesiąca Dzeko stał się rozgrywającym Fenerbahce, a nie środkowym napastnikiem. To obniżyło statystyki bramek bośniackiego zawodnika i wywołało negatywną opinię publiczną. Jednak głównym problemem nie był Dzeko, bośniacki napastnik musiał grać głęboko, ponieważ Fenerbahce nie było w stanie rozpocząć gry.

Bardzo dobrze radzi sobie pomocnik iSMAIL-MERT-SZYMANSKI

Wczoraj Fred wrócił w 65. minucie. Jednak wczorajsza pierwsza godzina nieobecności Freda Fenerbahce rozegrała mecz bliższy sezonowym normom. To nieuchronnie dało mi do myślenia: co jest większym problemem Fenerbahce bez Freda czy bez Krunicka? Bo wczoraj bardzo dobrze poradzili sobie z pomocą Ismaila-Merta-Szymańskiego.

Engin Gehle: Tadic ogląda mecz za pomocą gogli VR

Mecz z Hataysporem byłby przełomowym momentem dla Fenerbahçe. Zespół żółto-granatowo-niebieski to społeczność, która przenosi góry, gdy odnajduje swój rytm, ale gdy coś pójdzie nie tak, ma system, który szybko się niszczy, jak wiadomość w Mission: Impossible. Ważne jest, aby po wahaniach formy pokazać charakter w Mersinie.

Istotne jest, aby pewne role zostały dobrze rozdzielone, tak aby odzwierciedlały pole działania Ismaila Kartala. Środkowy pomocnik gra w tej formacji na pierwszym miejscu. Cutter, podający, który może wejść w pole karne przeciwnika i numer 10,5 to bardzo efektywne rozmieszczenie. Z tego powodu, gdy Szymańskiego nie ma, pierwszym wyborem jest Irfan Khan Kahwesi lub Czyngis.

Wenger podczas treningów nosił opaski na oczach

Kibice Fenerbahce od czasu do czasu kwestionują występy Tadicia, ponieważ piłka nożna to teraz gra, w której komentarze w mediach społecznościowych są powielane tak, jakby były prawdziwe. Arsene Wenger spędził większość swojej kariery próbując poszerzyć wizję swoich zawodników na boisku. Z tego powodu podczas treningów czasami nosił klapki na oczach. Jeśli ma tatuaż, po prostu pozwól mu oglądać filmy.

READ  Ogłoszono harmonogram 5. rundy Pucharu Turcji Zirat! Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray i Trabzonspor…

Serbski zawodnik zdaje się oglądać mecz przez kamerę pilota lub gogle VR. Kontroluje każdy wyścig i wszystko, co się dzieje. To on nie trafił Dzeko przy pierwszym golu, a przy drugim asystował Cengizowi.

Umiejętny atak przyniósł bramkę

Bramka Osaia po raz kolejny pokazała, jak dobrze zespół potrafi atakować w odpowiednim ustawieniu. Formacja rozpoczęła się od strzału Livakovicia, a gdy atak dobiegł końca, w polu karnym przeciwnika znajdowało się 5 zawodników Fenerbahce.

Biorąc pod uwagę powrót Freda, nie sądzę, że Ismail Kartal będzie najlepszą formacją i będzie zbytnio odbiegał od 11-tki. Mecze Union Saint-Guillois są ważne dla odzyskania przez drużynę statusu mistrza. Przyszła wycieczka całkowicie uciszy sprzeciw wobec nauczyciela, a społeczność skupi się na tych samych celach.

Toomer Medin: „Nie chcę, żeby Czyngis się męczył”

„Zawodnik zna swoją grę. Mówił liczbami. To nie jest Czyngis, jakiego znamy. Nie chcę, aby Czyngis wychodził zmęczony w 60. minucie. Oglądałem wiele meczów Czyngis, miał nastawienie do gry, my Nie widzieliśmy go.

Tugay Kerimoğlu: „Dlaczego wróciłeś do Turcji?”

„Po raz kolejny Cengiz Ünder poza bramką nie był zbyt skuteczny. Fenerbahçe zagrało na wyjeździe tak, jak powinno. Przeciwnik nie mógł za bardzo naciskać. Dzeko był bardzo chętny i myślę, że to on był zawodnikiem meczu. .”

Analiza strajku Hatayspor - Fenerbahçe po meczu: Oglądanie meczu w goglach VR |  Dlaczego wróciłeś do Turcji?

Otrzymałem także wiele ofert

„Te liczby zostały podane, ponieważ zapłacił już Cengizowi. Krytykujemy Cengiza dla niego samego. Rozważamy go także w reprezentacji narodowej. Nie chodzi tylko o to, że będzie strzelał gole. Graj dobrze. Oczekiwania ludzi są zdecydowanie wysokie. „Miałem też wiele ofert w Turcji, ale nie przyjechałem. Doświadczyłeś już tych problemów, po co wracać?”

„Myślę, że powód, dla którego Szymański jest dobry, ma związek z Fredem i Irfanem. Kiedy Fred jest w drużynie, ma większą swobodę w ataku. Od dzisiaj, kiedy Mert Hakan wspiera napastnika, Szymański jest bardziej swobodny .Kiedy Ismail i Fred wrócą, Szymański powróci do dawnego siebie. .