Wynik meczu Sakaryaspor 1-2 Göztepe – podsumowanie – Last Minute TFF 1st League News

Göztepe pokonał Sakaryaspor 2:1 i zdobył 3 punkty w 18. tygodniu Trendyol 1st League.

Sakaryaspor i Göztepe zmierzą się ze sobą w 18. tygodniu Trendyol 1st League.

Zespół gości Göztepe wygrał 2-1.

Zwycięskie gole dla Izmiru strzelili David Djanic w 8. minucie i Ahmet Ildis w 72. minucie.

Jedyny gol Zakariasporu padł w 90. minucie od Kapongo Kasongo.

Göztepe zwiększył swoje punkty do 35 i nadal podążał za liderem Eyüpsporem.

Zakariaspor zachował 32 punkty.

Protokół meczu
W 8. minucie Djanic główką dośrodkował Oguna Byraka z prawego skrzydła w siatkę Trauera tuż w polu karnym. 0-1
W 27. minucie strzał Patary Drey w pole karne obronił bramkarz Sihan.
W 35. minucie główka Targana Serbesta po rzucie rożnym w polu karnym minęła bramkę.
W 41. minucie dośrodkowanie Oguna Byraka z prawego skrzydła trafił do Kubilai Kanatzkus, ale piłkę trzymał bramkarz Cihan Topaloglu.
W 48. minucie podanie Del Valle spotkał Burak Suleiman, bramkarz i bramkarz Liz kontrolowali piłkę.
W 49. minucie Dreyer wszedł w pole karne z prawego skrzydła i zmierzył się z bramkarzem Cihanem, ale jego strzał został odbity przez Cihana.
W 78. minucie, wśród zamieszania w polu karnym Zakariasporu, Ahmed Ildis umieścił piłkę w siatce. 0-2
90+4. W minucie bramkarz Lis popełnił błąd, a Kasongo złapał piłkę i posłał ją do pustej siatki. 1-2

READ  Pierwszy transfer w roli trenera: ogłoszono nowy skład Mehmeta Topala – Latest Sports News