Włochy opowiadają o Kenanie Yildisie: „To fenomen! „On już przeszedł do historii Juventusu!”

class=”medyanet-inline-adv”>

Frosinone i Juventus zmierzą się w 17. tygodniu ligi włoskiej Serie A. Juventus wygrał mecz 2:1 na stadionie Benito Stirpa.

Zwycięskie gole dla gości strzelili nasz piłkarz narodowy Kenan Yıldız w 12. minucie i Dusan Vlahovic w 81. minucie. Jedyny punkt Frosinone zdobył Jaime Baez w 51. minucie.

Ostatecznie Juventus zwiększył swoje punkty do 40. Frosinone utrzymał 19 punktów.

Występ Kenana Yildisa!

Kenan Yildes, który po raz pierwszy rozpoczął mecz w pierwszej 11-tce Juventusu, w 12. minucie przejął piłkę lewym skrzydłem. 18-letni piłkarz w dobrym stylu wyminął trójkę rywali i swoim strzałem w najbliższy róg uderzył w siatkę.

Kenana Yiltusa, który przez cały mecz był w centrum uwagi, w 55. minucie zastąpił Dusan Vilahovic.

Sztuka Yıldıza spotkała się z dużym uznaniem prasy włoskiej. Oto, co napisał Kenan Yildis;

„Juventus tworzy historię”

La Gazzetta dello Sport: „Juventus stał się najmłodszym zagranicznym zawodnikiem, który strzelił gola, gdy Kenan Yildes strzelił gola w pierwszych 11 meczach”.

„Ruda Juventusu”

Włochy, Kenan Yıldızı mówi: Jest fenomenem, przeszedł już do historii Juventusu

TuttoMercatoWeb: „Kenan Yıldız to perełka Juventusu!”

„Fenomen Kenana Yildisa”

Tutto Sport: „Fenomen Kennana Yildesa! Juventus cierpi, ale udaje mu się wygrać”

„Kenan Yildis zostawia Keane’a i Koemana”

Corriere dello Sport: „Canon zostaje najmłodszym zagranicznym zawodnikiem, który strzelił gola dla Juventusu, wyprzedzając Yiltusa, Moise Keana i Koemana”.