Raport Ismaila Kartela z Fenerbahçe o czerwonych kartkach!

Żółto-granatowy trener po zwycięstwie Fenerbahce 4:3 nad Kayserisporem Ismaila Kartala Wydane raporty. Mówiąc o czerwonych kartkach otrzymanych przez Freda i Merta Hakana Yandaşów w ostatnich minutach meczu, Kurtal powiedział: „Są czerwone kartki. Nie rozmawiałem szczegółowo z zawodnikami o tym, jak i dlaczego to się stało”.

Trener Fenerbahçe Ismail Kurtal dokonał swojej oceny po zwycięstwie 4:3 nad Kayserisporem.

Podkreślając, że łatwo stracili bramkę, Ismail Kartal powiedział, że cieszą się ze zwycięstwa. Komentując okoliczności, w których Fred i Mert Hakan Yandas zostali ukarani czerwoną kartką w dogrywce meczu, Ismail Kartal powiedział:

„Dobrze przygotowaliśmy się do meczu. Prowadziliśmy 2:0, po 2:0 mogliśmy wyjść na 3:4 i zdobyć 3 punkty. Do przerwy nie było porozumienia w obronie, 2:1. Udało się. 3 -1 w drugiej połowie Straciliśmy bramki przez nasze proste błędy. „Nie powinniśmy tracić tak prostych bramek. Przy stanie 3:3 atmosfera była napięta. W efekcie wygraliśmy 4:3. zwycięstwo jest dobre, ale nie powinniśmy tak łatwo tracić bramek.

Raport o czerwonych kartkach

„Zdobyliśmy 3 punkty, ale było trochę zniszczone. Zdobyliśmy 3 punkty, ale było trochę zniszczone. Są czerwone kartki, nie rozmawiałem jeszcze szczegółowo z zawodnikami o tym, jak to się stało i dlaczego. przygotować się najlepiej jak to możliwe na derby Galatasaray, które rozgrywamy w weekend.”

READ  Jakie mecze odbędą się dzisiaj, 27 lipca 2024 r.? Które zespoły dzisiaj rywalizują?