Straszny incydent w Anglii! Tom Lockyer doznał ataku serca podczas meczu Bournemouth-Luton Town – Najświeższe wiadomości z angielskiej Premier League

Z OSTATNIEJ WIADOMOŚCI: Podczas meczu Bournemouth-Luton Town kapitan Luton Tom Lockyer nagle stracił przytomność. Protest został chwilowo wstrzymany.

Tom Lockyer, który gra w jednej z drużyn angielskiej Premier League, Luton Town, doznał zawału serca podczas meczu z Bournemouth.
W 17. tygodniu angielskiej Premier League Bournemouth zmierzyło się u siebie z Luton Town. Przy stanie 1:1 w meczu 29-letni obrońca Luton Town, Tom Lockyer, upadł na ziemię w 59. minucie. Zawodnik znajdujący się na boisku przez około 10 minut był opatrywany przez zespół medyczny. Po interwencji Walijczyk na noszach znalazł się na ławce rezerwowych. Ponieważ gra została na krótko przerwana z powodu kontuzji, sędzia meczowy Simon Hooper przerwał mecz w 62. minucie i odesłał obu zawodników do szatni. Po krótkim oczekiwaniu mecz został odwołany decyzją sędziego Simona Hoopera. I oficjalnie ogłoszono, że mecz został przełożony.
Upadł także podczas meczu w Coventry City
Walijski obrońca Tom Lockyer również zasłabł w maju ubiegłego sezonu w meczu przeciwko Coventry City. 29-letni obrońca, który zasłabł w finale barażowym Premier League, został przewieziony do szpitala, a później przeszedł operację serca. Lockyer kontynuował karierę piłkarską po operacji.