Czy Erling Holland złamał nogę? Guardiola oświadczył!

Menedżer Manchesteru City Pep Guardiola wypowiedział się na temat ostatniej sytuacji Erlinga Haalanda.

W 16. tygodniu angielskiej Premier League Manchester City pokonał Luton Town 2:1.

Po pierwszej połowie przegrywając 45+2 do bramki Adebayo, podopieczni Pepa Guardioli przegrali w szatni 1:0. Po ostatnim gwizdku pierwszej połowy Guardiola pokłócił się z sędziami.

Manchester City zdominował drugą połowę i wyrównał w 62. minucie po bramce Bernardo Silvy. The Blues objęli prowadzenie w 65. minucie po podaniu Jacka Grealisha.

Więcej aktualności poniżej

Więcej bramek w meczu nie padło, a Manchester City w trudnym meczu wyjazdowym zwyciężył 2:1.

Raport Pepa Guardioli na temat Erlinga Haalanda

Po meczu Pep Guardiola zorganizował konferencję prasową i odpowiedział na pytanie dotyczące nieobecności Erlinga Haalanda w składzie meczowym. Hiszpański menadżer, który ogłosił, że norweska gwiazda doznała kontuzji, odpowiedział na „zepsute” zarzuty słowami:

„Erling Holland ma naprężenie w nodze. Stres. Po prostu stres. Proszę, nie mów, że ma złamaną nogę. Ma naprężenie w nodze”.

Co czeka Manchester City?

Podopieczni Pepa Guardioli zmierzą się z Crveną Zvezdą w ostatnim meczu grupy G Ligi Mistrzów UEFA, który odbędzie się 13 grudnia. Oczekuje się, że Manchester City, który z pewnością wyjdzie z grupy, wystawi rotacyjny skład.

Nie ogłoszono jeszcze, kiedy norweska gwiazda Erling Holland wróci do gry.

READ  Zupełnie nowy Beşiktaş przed Konyasporem! Na boisko wyjdzie ze swoją najlepszą drużyną