Reakcja Okona Brooka na spalonego po meczu Manchesteru United: Nie rozumiem

Trener Galatasaray Ogan Brook wydał oświadczenie po remisie 3:3 z Manchesterem United.

„Postanowiliśmy dzisiaj wygrać” – powiedział Okan Brug. Byli niesamowici kibice. Dobrze rozpoczęliśmy mecz. Byliśmy dobrym zespołem, dopóki nie straciliśmy gola. Strzelili dwa fantastyczne gole. Ważne są ostatnie trafienia. Wygraliśmy 2-1. Generalnie kontrolowaliśmy grę. Myślałem, że uda mi się zdobyć bramkę. Przegraliśmy 3:1. Następnie ustalił wynik 3-2 i stracił bramkę w ostatniej połowie, aby przegrać mecz. Ostatni rozdział okazał się rosyjską ruletką. Ważne jest, aby nie przegrać. Zakończyliśmy dzień nad Manchesterem United. Kopenhaga nie zagrała. Wszystko zależy od ostatniego meczu. Wszystko zależy od ostatniego meczu. „Jeśli wygramy ostatni mecz, sami zadecydujemy o naszym losie” – powiedział.

Wydajność NDOMBELE

Trener Galatasaray, Ogan Brook, mówił także o taktyce defensywnej swojego zespołu i występie Ndombele:

„Oczywiście Victor jest jedną z kwestii, które rozważaliśmy w przypadku środkowego obrońcy i Khana w środku pola. Dlaczego wybrałem Khana? Khan jest sprawniejszym i lepiej przygotowanym zawodnikiem. Numery meczowe Victora są nieco niższe. „Khan jest dla nas bardzo ważny, jeśli chodzi o grę od tyłu”.

– Przeciwnik oddał nam piłkę w pierwszej połowie. Na koniec meczu 58 procent posiadania piłki. Jeszcze bardziej było to widać w pierwszej połowie. Nie sądzę, że Ndombele zagrał źle. Niestety, gdy drużyna przegrywa, niezależnie od gracza, słychać hałas. Każdy zawodnik, który wyszedł w tym czasie, mógł wywołać reakcję. Przyjęłam to więc z aplauzem. „Jestem zadowolony z moich zawodników”.

„Pokazaliśmy turecki futbol”

Trener Galatasaray, Ogan Brook, ujawnił, że celem jego drużyny jest awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA.

Brook powiedział: „Mam nadzieję, że zobaczę Galatasaray w ostatnich 16. Graliśmy jednocześnie 2 mecze w Europie. Pokazaliśmy świetną atmosferę i świetny mecz. Pokazaliśmy Wam, gdzie jest turecka piłka nożna. Myślałem o Victorze nie jako o czwartym, ale jako o historii turnieju. Myślałem, że dla Khana ważne jest wystawianie sztuk. Wywierają presję na swoich kolegach z drużyny. Ufam Wiktorowi. Zagrajmy z nim jeszcze raz. „To decyzja podjęta w oparciu o konkurencję” – powiedział.

READ  Niezwykłe słowa Selima Soydana: „Erden Timur ma rację, ma inne informacje” – Breaking Sports News

„45 w Turcji, 60 w Anglii”

Brooke wyraził również swoje zadowolenie z występu zespołu:

„Jestem bardzo zadowolony z meczu. Sanchez był dziś dla nas kluczowym zawodnikiem. Zagraliśmy dobrze bez niego. 58 procent posiadania piłki. Byliśmy zespołem, który dominował przez cały mecz. Ważne jest, aby utrzymać przewagę nad ważnym zespołem jak Manchester United. Jestem zadowolony ze swoich zawodników. Gramy mecze w lidze tureckiej. Manchester gra w Premier League. W Turcji piłka gra przez 45 minut. W Anglii to 60 minut. Dla nas ważne jest, aby wyjechać z Turcji i grać przeciwko takim drużynom”.

„To jak mecz w Kopenhadze”.

Odpowiadając na pytanie o zainteresowanie Angelino europejskimi rozgrywkami, trener Galatasaray Ogan Brook ocenił występ swojej drużyny.

„W lidze tureckiej musimy zagrać z trzema Turkami” – powiedział Buruk. Tutaj używamy naszych opcji po lewej stronie. Ostatnie 2 mecze graliśmy z Kazimghanem. W dwóch meczach Bayernu Monachium zagraliśmy lepiej niż w tym. Mecz był podobny do meczu w Kopenhadze. Wróciliśmy z 2 punktami straty. Pierwszy mecz Manchesteru United umieściłbym na 3. miejscu. Ten mecz może się również odbyć 4 lub 5 stycznia” – powiedział. powiedział.

„Nie rozumiem decyzji spalonego”

Mówił także o golu Brooka Icardiego w pierwszej połowie, który nie został uznany ze względu na spalonego:

„Nie widzieliśmy tego automatycznego systemu spalonego przy bramce Bayernu Monachium. Pracował tam czy nie? Sędzia nie rozpoczynał meczu dwa razy. To nie było transmitowane w telewizji. Pojawiły się znaki zapytania. Dziś może powiedzieć jedno i drugie. Patrzyłem na telefon i nic nie rozumiałem. Jestem zwolennikiem stawiania celów w takich filmach. Nie rozumiem. Powiązane rozporządzenie zostanie wprowadzone w przyszłości. Dodatnie lub ujemne pół centymetra. W meczu Bayernu padł gol, mimo że sędzia uznał go za spalony. „Właściwie mamy pod tym względem trochę pecha”.

READ  Gwiazda Galatasaray Mauro Icardi wyjaśnił incydent, w którym pochwalił Fenerbahce podczas protestu o Superpuchar.