Ludogorets 2-0 Fenerbahçe – podsumowanie meczu | F.Bahçe zaginął!

W 4. meczu Grupy H Ligi Konferencyjnej UEFA nasz reprezentant Fenerbahce zmierzył się z bułgarską drużyną Ludogorets. Żółto-granatowo-niebieska drużyna przegrała 2:0 i doznała pierwszej porażki w grupie. Oto wszystkie szczegóły i rozszerzone podsumowanie meczu Ludogorets-Fenerbahçe… | Wiadomości Fenerbahçe (Wiadomości sportowe FB)

Ludogorets podejmuje Fenerbahçe w grupie H Ligi Konferencyjnej UEFA. Zespół gospodarzy wygrał 1:0.

Zwycięskie gole dla Łudogorca strzelił Jakub Piotrowski w 18. minucie, a Ruan Szeko w 90.+2. minucie.

Po tym wyniku F.Bahçe poniósł pierwszą porażkę w grupie i kontynuował grę z 9 punktami. Po wygraniu dwóch meczów Ludogorets wzrósł do 6 punktów.

W piątym meczu grupy Fenerbahce zmierzy się z Noordwijk. Łudogorec zmierzy się ze Spartakiem Trnava.

Yusuf Akisek w swoim pierwszym oficjalnym meczu

W meczu pomiędzy Fenerbahçe i Ludogorets 17-letni Yusuf Aksicek z żółto-granatowej drużyny został wpisany do wyjściowej 11-tki przez Ismaila Kurtala. Urodzony w 2006 roku zawodnik po raz pierwszy wystąpił w oficjalnych rozgrywkach drużyny Fenerbahçe.

Brakuje 6 w kolorze żółto-granatowym

Fenerbahce na mecz z Łudogorcem brakuje 6 zawodników. W drużynie Yellow-Dark Blue nie występują kontuzjowani Rodrigo Pegao, Alexander Dzigu, Fred Rodriguez, Joshua King, Serdar Aziz i Mert Hakan Yandas.

Fani nie zostawili ich samych

Kibice Fenerbahçe w meczu z Bułgarią nie pozostawili jedynie żółto-granatowej drużyny. Choć żółto-granatowi kibice wypełnili całą przydzieloną im sekcję, to jednak wzięli także udział na trybunach meczowych. Kibice dopingowali swoją drużynę.

„Fortuna” przeleciała nad Łudogorcem

Przed meczem nad murawą przeleciał kultowy orzeł bułgarskiej drużyny Ludogorets. Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszył się orzeł o imieniu „Fortuna”.

Protokół meczu

Osai-Samuel wszedł w pole karne w 14. minucie.

Cel! Ludogorets objął prowadzenie w 18. minucie. Mocny strzał Piotrowskiego zza pola karnego trafia w siatkę: 1-0.

W 34. minucie Dua przyjął piłkę po podaniu Gonsalvesa w prawy róg pola karnego i uderzył z wąskiego kąta, jednak skórzana piłka znalazła się w bocznej siatce.

READ  Messi traci 5,5 miliona dolarów za brak gry: pieniądze do zwrotu – najnowsze wiadomości sportowe

Do końca pierwszej połowy gospodarze prowadzili 1:0.

W 47. minucie Batshuayi otrzymał piłkę po podaniu Bertiego. Obrona wybiła piłkę powrotną.

W 56. minucie Batshuayi przyjął piłkę po podaniu Oosterwolde’a, a jego mocny strzał z pola karnego trafił w poprzeczkę bramki, po czym piłka wróciła na boisko i wpadła w róg.

Cel! Ludogorets powiększył prowadzenie na 2 w 90+2 minucie. Niediałkow posłał piłkę w pole karne z lewego skrzydła, Vitry ruszył w stronę piłki, podążył za piłką od nogi, a Ruan Szeko uderzył piłkę z pola szóstego i piłka trafiła do siatki: 2-0.

Zespół gospodarzy wygrał 2:0.