Fenerbahçe 3-1 Ludogorets Obejrzyj pełne podsumowanie – wiadomości z ostatniej chwili Fenerbahçe

Nasz reprezentant Fenerbahce zmierzył się u siebie z Łudogorcem w 3. meczu grupy H Ligi Konferencyjnej UEFA Europa Conference League. Zespół żółto-granatowy wygrał mecz 3-1. Oto szczegóły…

Fenerbahce pokonało Bułgarów Łudogorca 3:1 w meczu 3 grupy H Ligi Konferencyjnej UEFA. Dzięki temu zwycięstwu żółto-granatowa drużyna kontynuowała prowadzenie, zwiększając się o 9 punktów.

W 6. minucie Ruan Seko przyjął piłkę poza polem karnym, oszukał rywali i strzelił zza pola karnego, a bramkarz Irfan Kane odbił piłkę poza boisko.
W 8. minucie Tadic został wyrzucony z boiska po przyjęciu piłki w pole karne po dośrodkowaniu Jacka.
W 26. minucie Fred złapał podanie Batshuayiego w polu karnym, a Tadic spotkał się z interwencją bramkarza Sluki. Strzał tego zawodnika pozostawił piłkę w bocznej siatce.
Osai-Samuel przyjął piłkę Freda w polu karnym w 37. minucie, a główka Tadica odbiła się od górnej części piłki.
Fenerbahçe objęło prowadzenie w 42. minucie. Batshuayi przyjął piłkę po podaniu Freda w środku pola, pokonał przeciwników i oddał strzał z pola karnego do siatki: 1-0.

👉🏻Fenerbahce Ludogorets Kliknij, żeby zobaczyć pełne podsumowanie meczu👈🏻

Fenerbahçe zwiększyło różnicę do 2 w 52. minucie. Strzał Ostervolda po podaniu Tadicia odebrał piłkę obrońcom Ludogorets, a Batshuayi nie mógł jej dotknąć. Zajc przyjął piłkę w rzucie karnym i jego strzał wpadł do siatki: 2-0.
Ludogorets zmniejszył deficyt do 1 w 65. minucie. Naresi próbował kopnąć znad głowy w polu karnym, minął dośrodkowanie Dekpettiego z lewej strony, piłka trafiła Pekao i wpadła do siatki: 2-1.
W 82. minucie Tekbeti otrzymał długie podanie i strzał z prawej strony pola karnego, ale interwencja bramkarza Irfana Khana obroniła piłkę na rzut rożny.
Fenerbahce powiększyło prowadzenie na 2 w 90+3 minucie. Zajk złapał piłkę po podaniu Szymańskiego z pola karnego i piłka wpadła do siatki: 3-1.
Mecz zakończył się prowadzeniem Fenerbahçe 3:1.

READ  Wyścigi mistrzowskie wznowione w Grecji: ulubieniec Panathinaikosu Fatiha Terima? - Wiadomości sportowe z ostatniej chwili

Talya powiedziała Irrfan Khan Kahwesi
Przeniesiony do Fenerbahçe w 2021 roku, Irfan Kane Kahvesi wystąpił po raz setny w żółto-granatowej koszulce przeciwko Ludogorets. 28-letni piłkarz w 99 meczach strzelił 19 goli i 20 asyst. Irfan Kane wszedł za Tadicia w 62. minucie meczu Łudogorec.

Batshuayi nadal grał w Europie

Belgijski napastnik Fenerbahçe, Michy Batshuayi, kontynuuje swoją passę strzelców w Europie.

Mimo że w tym sezonie nie grał zbyt wiele w lidze, 30-latek, będący królem strzelców klubu w Europie, po raz szósty wystąpił w pierwszej 11-tce.

Batshuayi strzelił czwartego gola w swoim szóstym meczu w pierwszych 11 meczach w Europie.

Doświadczony zawodnik miał w tym sezonie przyjemność strzelić dwa gole przeciwko Zimbru i raz przeciwko Noordsjælland.

ZAJC SİFTAHI strzelił 2 gole

Słoweński pomocnik Fenerbahce Miha Zaj strzelił swojego pierwszego gola w sezonie.

29-latek, który na początku sezonu został wykluczony ze składu z powodu transferu, ma problemy z utrzymaniem formy.

Jack, który niedawno miał okazję grać pod okiem trenera Ismaila Girdala, zadebiutował w tym sezonie zdobywając 2 gole.

W Europie nie może utrzymać gola u siebie przez 4 mecze

Fenerbahce straciło bramkę w ostatnich 4 meczach u siebie w Europie.

Żółto-granatowoniebieska drużyna przegrała 5:0 z Zimbru w swoim pierwszym europejskim meczu w sezonie i nie wygrała w kolejnych 4 meczach.

Fenerbahçe straciło 1 bramkę na rzecz Ludogorets po odpowiednio Mariborze, Twente i Nordsjaellandzie.