Manchester United 2-3 Galatasaray | Zobacz pełne podsumowanie

W drugim meczu Grupy A Ligi Mistrzów UEFA nasz reprezentant Galatasaray zmierzy się z Manchesterem United. Choć Żółto-Czerwoni dwukrotnie przegrywali w meczu, to zakończyli mecz zwycięstwem 3:2. Oto, co musisz wiedzieć o konkursie… | Wiadomości z Galatasaray (Wiadomości sportowe GS)

W grupie A Ligi Mistrzów UEFA angielscy giganci Manchester United gościli naszego reprezentanta Galatasaray. Simbom wygrał 5 bramkami, 3-2.

Wilfried Zaha w 23. minucie, Kerem Akturkoglu w 71. minucie i Mauro Icardi w 81. minucie strzelili gole, które zapewniły Galatasaray zwycięstwo. Bramki dla Czerwonych Diabłów zdobył Rasmus Hojlund w 17. i 67. minucie.

Ponadto Casemiro otrzymał czerwoną kartkę w 77. minucie za drugą żółtą kartkę dla gospodarzy, a 10 zawodników zostało wyrzuconych z boiska. Argentyńska gwiazda Mauro Icardi nie potrafił wykorzystać rzutu karnego w 78. minucie.

W rezultacie Galatasaray wzrósł do 4 punktów. Z drugiej strony M. United zakończył drugi tydzień z 0 punktami bez żadnych punktów.

👇 Oto pełne podsumowanie meczu Manchester United vs Galatasaray! 👇

Protokół meczu

W 2. minucie, po podaniu Hojlunda w pole karne po lewej stronie, Bruno Fernandes nie czekał na spotkanie w okolicach pola karnego i piłka wyszła poza boisko.

Cel! Gospodarze objęli prowadzenie w 17. minucie. Rashford dołączył do ataku z prawej strony długim podaniem od obrony w pole karne. W środku tego zawodnika Hojlund za szóstką uderza głową do siatki: 1-0.

Cel! Galatasaray wyrównał w 23. minucie. Zaha, która wbiegła w pole karne długim podaniem Sancheza z obrony, borykała się z Dalotem w obronie. Gwiazda Wybrzeża Kości Słoniowej, która dobrze kryła piłkę, pokonała rywali i trafiła do siatki: 1-1.

Do przerwy doszło do remisu.

W 54. minucie Rashford szybko wykonał rzut rożny od Galatasaray i wszedł w pole karne z prawej strony, bezpośrednio uderzając w bramkarza Muslerę. Kiedy reprezentant Anglii chciał podać piłkę Bruno Fernandesowi, który był na dobrej pozycji, Bowie interweniował i wyrzucił piłkę w róg, zapobiegając poważnemu niebezpieczeństwu.

READ  Niesamowita przemiana Ardy Güler w 4 miesiące! Emocje po pierwszym meczu...

W tej samej minucie Mount otrzymał piłkę z lewej strony pola karnego i bez czekania oddał strzał. Bramkarz Muslera odbija piłkę na rzut rożny.

W 65. minucie mocny strzał Bruno Fernandesa z prawego rogu pola karnego odbił się od Muslery.

Cel! Manchester United ponownie objął prowadzenie w 67. minucie. Hojlund, który opuścił własną połowę i przybył w pole karne Galatasaray po złapaniu piłki przez Oliveirę, posłał piłkę na lewą stronę Muslery przeciwnika i wpadł do siatki: 2-1.

W 70. minucie Kerem Akturkoglu trafił w podanie Zahy zza pola karnego i piłka minęła obok bramki.

Cel! Galatasaray ponownie wyrównał w 71. minucie. Barış Alper Yılmaz, który zaatakował podanie Icardiego z prawej strony, po wejściu w pole karne posłał do Kerema Aktürkoğlu. Reprezentant Polski w piłce nożnej strzelił gola po strzale w stronę Onany zza sześciojardowego pola: 2-2.

Galatasaray zdobył rzut karny w 76. minucie. Strzał Onany upuścił piłkę. Kiedy Mertens upadł na ziemię po interwencji Casemiro w polu karnym, sędzia Kruzliak wskazał na pole karne.

W 77. minucie Casemiro, który w pierwszej połowie otrzymał żółtą kartkę, został wyrzucony z boiska drugą żółtą kartką.

Icardi wykorzystał okazję karną w 78. minucie i uderzył piłkę z lewej strony bramki.

Cel! Galatasaray objął prowadzenie w 81. minucie. Po podaniu Sancheza Icardi, wychylając się za obrońcą i wchodząc w pole karne, po dośrodkowaniu posłał piłkę do siatki: 2-3.

90+1. minucie piłka wyszła do Icardiego, który pokonał dośrodkowanie Poye z prawej strony pola karnego.

Mecz zakończył się prowadzeniem drużyny Żółto-Czerwonych 3:2.