Skandaliczny wynik w meczu Tottenham – Liverpool! Federacja przeprosiła i wszczęła dochodzenie

klasa=”cf”>

Liverpool Jurgena Kloppa przegrał 2:1 z Tottenhamem Hotspur w meczu, który utrzymał blisko czołówki angielskiej Premier League.

Heung-min Son w 36. minucie i Cody Kakpo w 45. minucie zakończyli remisem 1:1 w pierwszej połowie meczu pomiędzy Tottenhamem a Liverpoolem w 7. minucie Premier League.

Samobójczy gol Joela Matipa dał Tottenhamowi prowadzenie 2:1 w dogrywce i zwycięstwo.

Dla gości Liverpoolu czerwoną kartkę otrzymał Curtis Jones w 26. minucie, a Diogo Jota w 69. minucie.

Dzięki temu Tottenham awansował o 17 punktów, a Liverpool pozostał z 16 punktami.

Bramka LUİS DİAZ została anulowana

Liverpool strzelił gola wraz z Luisem Diazem w 34. minucie meczu, jednak nie został on uznany ze względu na spalonego.

klasa=”cf”>

Przyszły przeprosiny

Angielscy sędziowie uznali, że decyzja w sprawie nieuznanej bramki Luisa Diaza w 34. minucie meczu Tottenham-Liverpool była błędna i bramka powinna zostać uznana.

Brytyjskie jury przeprosiło klub Liverpoolu za pomyłkę.

W oświadczeniu napisano: „Nieuznany gol LUİS DİAZ w meczu Tottenham-Liverpool był w sposób oczywisty i oczywisty błędny. Bramka powinna zostać przyznana po interwencji VAR. VAR nie może jednak interweniować. PGMOL przeprowadzi pełne dochodzenie w sprawie okoliczności, które doprowadziły do błąd.” Oświadczenia są uwzględnione.

READ  Stadion w Stambule zamienił się w nawiedzoną budowlę… „drużyna z największą liczbą kibiców po wielkiej trójce”