Twierdzenie piłkarza Galatasaray dotyczące Ligi Mistrzów: Na pewno nie będziemy się ukrywać

klasa=”cf”>

Gracze Galatasaray Kerem Demirbay, Hakim Ziyech i Davinson Sanchez wypowiadali się po zwycięstwie Başakşehira.

„Byliśmy dobrzy w pierwszej połowie. Właściwie powinniśmy strzelić gola przed moją bramką. Dobrze rozpoczęliśmy drugą połowę. Cieszymy się z 3 punktów. Dla mnie nie ma znaczenia, gdzie gram, na prawej czy na prawej stronie”. Nawet gra w środku pola wystarczy mi, aby sprawiać mi radość.” ” powiedział.

„Każdy mówi moje nazwisko inaczej”

Zapytany o wymowę swojego imienia, Hakim Jiyech odpowiedział: „Moje imię wymawia się jako„ Hakim Jiyez ”. To już nie ma znaczenia, ponieważ każdy wymawia je inaczej”. On odpowiedział.

„To jest w mojej krwi”

Sanchez, który po raz pierwszy założył koszulkę Galatasaray, powiedział: „Zostałem dobrze przyjęty w Galatasaray, staram się dobrze przygotować, grę i walkę mam we krwi”. Byłem gotowy na Ligę Mistrzów i to było moje szczęście. Dam z siebie wszystko dla Başakşehir i Galatasaray. Mam to we krwi” – ​​relacjonował.

„Najlepsi gracze…”

klasa=”cf”>

Mówiąc o harmonii między nim a kolegami z drużyny, Davinson Sanchez powiedział: „Victor Nelson, Khan Ayhan, Abdulkerim Bardakhsi to wspaniali gracze i dobrzy ludzie. Rywalizacja między nami zaprowadzi zespół dalej”. powiedział.

„Widzieliśmy dojrzały zespół”.

Oceniając mecz Kerem Demirbey powiedział: „Przede wszystkim jestem bardzo szczęśliwy. Wygraliśmy dzisiejszy mecz. To bardzo ważny mecz. Jeśli dokładnie przeanalizuję konkurencję. Widzieliśmy dojrzały zespół. Widzieliśmy dobry zespół. „Ale co ważniejsze, byliśmy zespołem i dlatego dzisiaj wygraliśmy mecz” – powiedział.

„Mamy zawodników dobrej jakości”.

Kerem Demirbey powiedział, że mają bardzo duży zespół i zapytał: „Ile musimy zdobyć 0 punktów, aby wygrać? Przegrywasz każdy mecz 10-0? Zespół wygrywa mecze. Nie mamy żadnych porażek. Mamy świetną kadrę. Mamy świetną jakość zawodników. W naszym zespole nie ma złych charakterów. „To bardzo ważna sprawa.

READ  Uzgodnione ze sponsorami; Mobilizacja Icardiego w Galatasaray

„Jestem zawodowym graczem”

Nalegając, aby zagrał w każdym meczu, Demirbey powiedział: „Mam ogromną wiarę w moich trenerów. Jestem profesjonalnym graczem. To moja praca. Chcę grać w każdym meczu. Bez tego warunku piłkarz nie może zostać profesjonalistą. „Mam nieograniczoną pewność siebie i chcę grać w każdym meczu” – powiedział.

„W piłce nożnej wszystko może się zdarzyć”

klasa=”cf”>

Mówiąc o swoich rywalach w Lidze Mistrzów, Kerem Demirbey powiedział: „Duże zespoły. Bayern Monachium, Manchester United i Galatasaray to trzy najlepsze drużyny. W piłce nożnej wszystko może się zdarzyć. Na pewno nie będziemy się ukrywać. Jesteśmy świetnym zespołem, a nasza jakość jest nieskończona. W ciągu 90 minut futbolu wszystko może się zdarzyć. „Wygramy ten mecz” – podsumował.