Z NAJNOWSZEJ WIADOMOŚCI: Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024 | Sultan of Net rozpoczyna się z hukiem – najnowsze wiadomości sportowe

Sultan of the Net objął prowadzenie w pierwszym secie 14:13. Po zwycięstwie w secie 25:19 narodowa reprezentacja do końca meczu grała lepiej od przeciwnika i wygrała drugiego seta 25:16, a ostatniego seta 25:14, wygrywając 3:0.

Do zwycięstwa przyczynili się reprezentanci reprezentacji Ebar Karakurt z 16 punktami i Vargas z 15 punktami.

7. miejsce na świecie, Japonia i 5. miejsce na świecie, Brazylia zmierzą się z Belgią, Bułgarią, Portoryko, Argentyną i Peru w meczach grupowych „Sultans of the Net”.

Jutro o 07:00 CET Crescent i Stars zmierzą się z Bułgarią w drugim meczu tej grupy.

Dwa najlepsze kraje w swoich grupach w kwalifikacjach zapewnią sobie udział w Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu.

Kwalifikacje rozgrywane są w 3 krajach

W kwalifikacjach olimpijskich o wizy olimpijskie rywalizują 24 drużyny z Chin, Japonii i Polski.

Grupy są następujące:

Grupa A (Chiny): Chiny, Kanada, Czechy, Dominikana, Meksyk, Holandia, Serbia, Ukraina

Grupa B (Japonia): Japonia, Turcja, Brazylia, Belgia, Bułgaria, Portoryko, Argentyna, Peru

Grupa C (Polska): Polska, Kolumbia, Niemcy, Włochy, Korea Południowa, Słowenia, Tajlandia, USA.

Jutro o 7:00 Sułtan Sieci zmierzy się z Bułgarią.

READ  O której godzinie i na jakim kanale jest mecz Manchester United – Galatasaray? Na jakim kanale mecz Manchester United – Caladassare będzie transmitowany w formie niezaszyfrowanej?