2022 World Series: Phillies dokonuje historycznego powrotu z wygraną w pierwszej grze

Pierwszy mecz World Series 2022 był pełen emocji od początku do końca Filadelfia Filadelfia Powróć z przegranej 5:0 do porażki Houston Astros 6-5 w dodatkowych rundach.

Zwycięstwo Phillies oznaczało największy powrót drużyny National League w meczu World Series od 1956 roku.

Oto najlepsze zagrania z gry 1:

Phillies 6, Astros 5

Nowy Pan Październik?

Supergwiazda Phillies Port Bryce Po raz pierwszy w swojej karierze zagra w World Series. Ekipa transmisyjna FOX MLB przyjrzała się, co Harper przyniesie do stołu, przygotowując się do gry na największej scenie baseballu.

Verlander oferty wcześnie

Justin Verlander Rozpoczął pierwszą grę w World Series od przekreślenia, gdy złapał sługusa z Phillies Kyle Schwarber szukam

Verlander wygrał 1. rundę w bitwie MVP

As Astros Harper rzucił trzy szybkie piłki w drugiej rundzie.

Houston uderza pierwszy

Pierwszy bieg w World Series 2022 trafił do Astros. Kyle Tucker wzięła Aaron Nola Pojedynczy strzał w prawo dał wynik 1-0.

Kyle Tucker prowadzi Astros ze swoim pierwszym homerem World Series

Kyle Tucker znalazł się na właściwym polu w pierwszym wieczornym biegu dla Houston Astros.

Uderzaj, biegnij i zdobywaj punkty

Martin Maldonado A Astros perfekcyjnie wykonał uderzenie i ucieczkę. jak Chas McCormick Maldonado uderzył piłkę tam, gdzie był drugi bazowy. Cios Cios Cios Cios Cios Yuli Kuriel Postaw Houston na 2-0.

Długopis do wyjścia

Jeremy Rock Walcząc z wynikiem 1-2, wziął singiel Noli w odwrotną stronę, aby uzyskać dublet przewagi w trzeciej.

Dwa dla Tuckera

Kyle Tucker zaliczył mocne i wczesne stanowisko, aby wygrać MVP World Series ze swoim trzykrotnym homerem. To był drugi home run Tuckera, dając Astros prowadzenie 5-0.

Wykop się na wyczerpaniu

Kiedy Phillies strzelili swoją pierwszą serię w serii? Nick Castellanos W jakiś sposób kontakt z suwakiem Verlandera był niski i daleki.

READ  Rozwiązanie Bagdadu: Status uchodźcy politycznego dla PKK!

Przynieść do domu

Alec Baum Dwa kolejne przejazdy dały Astrosowi prowadzenie, dzięki czemu w czwartym inningu wypadło 5-3.

Gra remisowa

JD RealmudoPhillies przegrali wtedy 5-0 i praktycznie podwoili obaj remisy, by zremisować w piątym miejscu.

Bom robi wszystko

Po tym, jak jego dwukrotny dublet pomógł zredukować prowadzenie Astros na początku gry, Bohm zapewnił, że mecz był remisowy dzięki jego mocnej grze na trzeciej bazie, co zakończyło szósty inning.

Czas na taco!

Kyle Schwarber Ukradł drugą bazę w siódmej rundzie, co oznacza, że ​​Taco Bell będzie oferować darmowe taco tym, którzy mają swoją aplikację.

W 10 poprzednich World Series, w których Taco Bell wypuścił reklamę, drużyna, która jako pierwsza kradnie bazę, przegrała 8-2.

Kradnij gładko

Autor: Jose Altuve Jeden bloop sprowadził go do bazy w dziewiątym miejscu z dwoma outami. Następnie wąsko ukradł drugą bazę, aby dostać się do punktowanej pozycji.

Nie na zegarku Nicka

Peena uderzyła w coś, co wyglądało na zwycięzcę gry dla Astros. Ale Castellanos złapało, aby uniemożliwić Altuve zdobycie gola.

10. gra zaczyna się z hukiem!

Realmuto sprowadził z pierwszej dziesiątki i wykonał solo home run na głęboką prawą stronę, dając Philliesowi przewagę 6-5.

Gra w piłkę

Po tym, jak para graczy Astros znalazła się na bazie i strzeliła gola, David Robertson 3-0 dziura spadła przeciwko Aledmis Diaz. Jednak Robertson odbił się i uderzył Diaza w finale, aby zakończyć grę i dać Philliesowi prowadzenie 1:0 w serii.


Wydobądź jak najwięcej z Major League Baseball Obserwuj ulubione, aby otrzymywać aktualizacje gier, wiadomości i nie tylkoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *