2022 Presidents Cup Wyniki, wyniki: relacje na żywo, tabele, aktualizacje golfa, harmonogram pierwszego dnia w czwartek

Nadszedł Puchar Prezydentów 2022. Po latach kontrowersji dotyczących wyrównania graczy z ligą, sortowania składów kapitanów i rozmów o tym, co zrobić, aby urozmaicić to wydarzenie w przyszłości, nadszedł czas, aby rzeczywiście zagrać w golfa. Podczas gdy wielu przewidywało, że Stany Zjednoczone ulegną implozji, magia golfa zespołowego na tym poziomie polega na tym, że wydaje się, że jest bliżej niż kiedykolwiek od dłuższego czasu.

Nie w 2017 roku, kiedy strona amerykańska całkowicie przebudowała międzynarodowy zespół, ale z mieszanką wielkich hitów, młodych gwiazd i postawy „my przeciwko światu”, będziemy mieć przynajmniej interesujący Puchar Prezydenta. Przez większość niedzielnych meczów singlowych. Jeśli szukasz miejsca powrotu wydarzenia, nie szukaj dalej niż Dzień pierwszy. Stany Zjednoczone były właścicielami międzynarodowego zespołu przez cztery z ostatnich 15 lat i wyrządziły większość szkód w tym konkretnym formacie. Jeśli to się powtórzy – a nie ma powodu sądzić, że tak się nie stanie – czerwony, biały i niebieski mogą się ścigać.

2022 Wyniki Pucharu Prezydenta, wyniki

Dzień 1 – Czwarty

1

Patrick Cantlay i Sander Schaffel

6 i 5

Adam Scott i Hideki Matsuyama

2

Jordan Spieth i Justin Thomas

1 DO 13

Corey Connors i Sungjae Im

3

Cameron Young i Colin Morikawa

Dodano do 12

KH Lee i Tom Kim

4

Sam Burns i Scotty Scheffler

1 DO 12

Cameron Davies i Si Woo Kim

5 Tony Finau i Max Homa 1 DO 10 Mito Pereira i Taylor Pendrith

CBS Sports będzie z tobą przez cały czas, aktualizując tę ​​historię o najnowsze wiadomości z pierwszego dnia Presidents Cup. Zablokuj go tutaj, aby uzyskać wyniki na żywo, aktualizacje i najważniejsze informacje.

READ  John Aniston, aktor „Dni naszego życia” i ojciec Jennifer Aniston, umiera w wieku 89 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *