16 sierpnia 2023 roku doświadczymy nowiu Księżyca w Lwie na niebie i wpływu tego niebiańskiego wydarzenia na Twój znak…

Witam

16 sierpnia 2023 roku na niebie doświadczymy nowiu w Lwie. Jeśli chcesz poznać wynik swojego znaku zodiaku, najpierw przeczytaj swój wschodzący znak, a następnie przeczytaj swój znak słońca…

Z poważaniem

astrolog Saadeth Gulbagan

Instagram @astrologsaadetgulbakan

Ascendent Baran i Baran

Księżyc w nowiu zostanie umieszczony w twoim 5. domu. Mogą zaistnieć sytuacje, w których na pierwszy plan wysuwają się miłość, kreatywność i twoje dzieci, i możesz chcieć spędzić więcej czasu na zabawie. W tym tygodniu bądź ostrożny z inwestycjami i pamiętaj, aby nie podejmować ryzyka.

Wschodzący Byk i Byk

Księżyc w nowiu zostanie umieszczony w twoim czwartym domu. Rodzina, dom, nieruchomości, biznes i intensywność emocjonalna będą aktywne w twoim programie. Wkroczysz w dobry nowy miesiąc pod względem wszelkiego rodzaju rzeczy, które chcesz zorganizować w domu i spędzić więcej czasu z członkami rodziny. Z drugiej strony chcę Ci przypomnieć, że nadszedł czas, aby znaleźć czas dla siebie, a na pierwszy plan wysuwa się Twoja kreatywna strona.

Powstanie Bliźniąt i Bliźnięta

Księżyc w nowiu nastąpi w twoim trzecim domu. Będzie to okres większego kontaktu z najbliższym otoczeniem, rodzeństwem i krewnymi, a także podejmiesz kroki, by wyruszyć na małe wycieczki i nowe zajęcia. Możesz podjąć zdecydowane kroki, aby podzielić się swoimi pomysłami.

Ascendent i Rak

Amavasha zostanie umieszczona w twoich 2 domach. Wskazuje pozytywne kroki, które należy podjąć, aby usprawnić sprawy finansowe w swoim programie i zapoczątkować nowe początki dla siebie. Warto ocenić, czy można otworzyć nowe drzwi do dochodów, aby zastąpić niektóre straty finansowe poniesione w przeszłości.

Lew Wschodzący i Lew

Nowy księżyc będzie miał miejsce w twoim 1. domu. Możesz wystąpić w obszarach, w których chcesz wyrazić się jaśniej, gdzie idea stworzenia nowego siebie, Twoja niezależność i przywództwo będą bardziej podkreślane. Wszystkie światła są skierowane na ciebie, ponieważ uwielbiasz być z przodu i na scenie. W tym okresie, kiedy masz dużo szczęścia w sprawach finansowych, możesz pozwolić sobie na luksus w wydawaniu pieniędzy.

READ  Obejrzyj Fire Birds, odcinek 29: Obejrzyj Fire Birds, nowy odcinek One Piece, nieprzerwany, Full HD tutaj, w ATV - Galeria

Panna Ascendent i Panna

Księżyc w nowiu pojawi się w twoim 12. domu. W tym tygodniu możesz poczuć się bardziej introspekcyjny dzięki wewnętrznym poszukiwaniom kontynuacji nierozwiązanych problemów z przeszłości. Księżyc w nowiu wesprze Cię w słuchaniu, uzdrawianiu i podejmowaniu nowych, mocniejszych kroków. Wszystko, co musisz zrobić, to zebrać energię i skupić się na nowych początkach.

Wschodząca waga i znak Wagi

Księżyc w nowiu pojawi się w twoim 11 domu. Będziesz wspierany przez swoje społeczne grono przyjaciół i będziesz wspierany we wspólnym tworzeniu projektów. Przydatna jest ocena wsparcia tego nowiu, możesz także znaleźć okazję do rozwiązania niektórych problemów i problemów z przeszłości.

Wschodzący Skorpion i Skorpion

Księżyc w nowiu pojawi się w twoim 10. domu. Możesz stawiać nowe kroki w swojej karierze, osiągać sukcesy i cele w życiu biznesowym oraz otrzymywać pozytywne opinie. Możesz natknąć się na nowe kontakty biznesowe i zaskakujące oferty. Możesz chcieć ocenić ten okres, kiedy twoja energia jest najwyższa, aby podjąć nowe kroki.

Rosnąca wiosna i wiosenny pchnięcie

Księżyc w nowiu zostanie umieszczony w twoim 9. domu. Możesz napotkać nowe wydarzenia i możliwości, na które czekasz w życiu biznesowym. Warto ocenić działania, które należy podjąć w tym obszarze, ponieważ przyniosą one pozytywne efekty w przyszłości. Możesz napotkać pewne trudności z paszportem, wizą, podróżą zagraniczną itp. Ważne może być skupienie się na tej kwestii przez następne 10 dni.

Wschodzący Koziorożec i Koziorożec

Księżyc w nowiu zostanie umieszczony w twoim ósmym domu. Możesz przeprowadzić bardziej szczegółowe badania w kwestiach finansowych. Mogą istnieć pewne ograniczenia dotyczące takich rzeczy, jak linia kredytowa linia kredytowa. W obszarze handlowym możesz natknąć się na nowe oferty i niespodzianki.

Ascendent Wodnika i Znak Wodnika

Księżyc w nowiu zostanie umieszczony w twoim 7. domu. W dziedzinie związków, małżeństwa i partnerstwa mogą pojawić się przeszłe i nierozwiązane problemy i można podjąć pewne kroki i plany, aby rozwiązać te problemy i doprowadzić je do równowagi.

READ  Wiadomość: Kolejne oświadczenie Gökhana Özena po wyznaniu seksualnym! - Wiadomości z czasopisma

Ascendent Ryby i Ryby

Księżyc w nowiu zostanie umieszczony w twoim 6. domu. Możesz zacząć od nowa w swoim miejscu pracy i codziennych czynnościach. Możesz zdać sobie sprawę, że musisz zrobić nowe plany, aby zachować zdrowie i pozostać przy życiu. W ciągu najbliższych 10 dni niektóre ryby mogą doświadczyć zmian w swoim życiu zawodowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *