Fenerbahce Beko pokonało Olympiakos 73:69 w Eurolidze i wyrównało w serii ćwierćfinałowej 2:2 i zabrało do domu bilet do Final Four. Żółto-ciemnoniebieski symbol „Żółty” odcisnął swoje piętno na walce rozgrywanej w Ülker Sports Arena. Żółty kibic został miłośnikiem Grecji, biegnąc przez połowę hali po odwróceniu uwagi przeciwnika latarką telefonu pod koszem po rzucie wolnym greckiej drużyny.

Fenerbahçe i Olympiakos zmierzą się w 4. meczu ćwierćfinału barażowego Euroligi. Insygnia „Żółty” wyprzedziły rywalizację w żółto-granatowej drużynie, która wygrała 73-69 i zremisowała w serii 2-2.

Biegnij przez pół korytarza

Kultowy żółty Fenerbahce Beko, podekscytował żółto-granatowych fanów swoimi występami przeciwko Olympiakosowi. Zwłaszcza momenty, w których Olympiakos wykonywał rzuty wolne i biegał po połowie hali w żółtych barwach, aby odwrócić uwagę przeciwnika, zrobiły furorę w mediach społecznościowych.

Wezwanie Fenerbahce do zarządu

W mediach społecznościowych pojawiły się tysiące komentarzy na temat kultowego żółtego Fenerbahçe Beko. Żółto-granatowy zadzwonił do kierownictwa drużyny, mówiąc, że drużyna piłkarska potrzebuje takiego logo.

Logo Fenerbahce Beko jest żółte:

syn Tiki gra Żółty, symbol drużyny koszykówki Fenerbahçe, uniemożliwił Olympiakosowi zdobycie gola swoimi akcjami podczas rzutu wolnego.