Złe wieści z Ergon Can! Po raz pierwszy ujawnił swoją chorobę, którą ukrywał przez lata.

Furqan Uzun

Mistrzowie aktorzy, Ergan Kane i Gwen Karas, wzięli udział w wywiadzie „Metrohan Diaries” zorganizowanym przez IMM, Beyoğlu Metrohan, i złożyli niezwykłe oświadczenia, odpowiadając na pytania miłośników sztuki. W wywiadzie Ergon Kane po raz pierwszy wyjaśnił swoją chorobę.

Ergan Khan, który powołał do życia postać „Ekabira Kilicha” w serialu „Ben Bu Chihana Sighimasam”, który spotykał się z publicznością na ekranach ATV i był przez chwilę poza sceną, po raz pierwszy wyjaśnił swoją chorobę. Odpowiedzi na pytania fanów. Ergon Khan również dopingował swoich fanów, przekazując dobre wieści.

Wreszcie mistrz aktorski, który brał udział w dramacie dramatycznym „Poddy Keg”; Sem Tauren zapowiedział, że jego sztuka „Flaming Days” z Yeldire Shahinlarem i Bahtiyarem Enginem powróci na scenę.

„We wrześniu ponownie zagramy „Flame Days”.

Ogłaszając, że przedstawienie zacznie się ponownie we wrześniu, Ergan Kane powiedział: „Epidemia weszła do teatru i teraz mamy nową grupę. Zagramy to samo przedstawienie. To jest dobre przedstawienie. zagra z inną załogą”. używane zwroty.

„Mamy sól na piśmie na pokładzie”.

Ergan Kane, który również wypowiadał się na temat filmu Na statku, który spotkał się z widzami w 1998 roku, podkreślił swój udział w pisaniu scenariusza filmu, mówiąc: „Napisaliśmy je wszystkie. Wyszedłem z rozmów, które prowadził na statku. jest solą w pisaniu Na statku. Aktor może zagrać każdego oprócz siebie. „Nie może”.

„Moje uszy nie słyszą w 50 procentach”

Mówiąc o swoim dyskomforcie w uszach, Erkon Kane podkreślił, że jego słuch zmniejszył się o połowę, mówiąc: „Mam aparaty słuchowe w obu uszach. Z tego powodu nie mogę cię zrozumieć. Rozumiem przez niego” – powiedział. .

Spotkanie z widzami w Blue TV, Behzat Ç. Güven Kıraç, którego zapamiętano z postaci „Memduh Başaçan” w serialu telewizyjnym „Memduh Başaçan”, ogłosił, że brał udział jako gościnny aktor w serialu przez trzy odcinki, ale później zdecydowano się kontynuować serial.

READ  Dziewczyna hiszpańskiego obrońcy Trabzonsporu, Marca Bartry, pozowała nago

Kıraç ogłosił, że Erdal Beşikçioğlu chciał wycofać się z serialu i tym samym serial zakończył się w 2019 roku. Nejat İşler, znany z postaci „Ercüment Solver”, również zapowiedział, że nie weźmie udziału w drugim sezonie serialu. .

„Nie chcę grać w takich projektach”

W swoim oświadczeniu Kıraç złożył następujące oświadczenia:

„Aktorstwo jest jak mięsień. Moja kariera filmowa zaczęła się od Niewinności. Od tamtej pory, jeśli miałem przyjąć projekt, myślałem, jak daleko mogę się oddalić od postaci, którą grałem wcześniej. Krótko mówiąc, starałem się nie grać. Te same lub podobne rzeczy. Chciałem zrobić coś ekstremalnego. Spróbowałem. ” To było dla mnie bardzo smaczne. Muszę myśleć o tym jak o zagadce. To jest Behzad C. Praca, którą wykonaliśmy z Serdar Agar. To Serdar Akar wprowadził Behzata Ç… w nasze życie. Kiedy poznałem Serdara Akara, opowiadał mi o powieści Emrah Serbes. „Jestem zainteresowany tą powieścią. Myślę, że ta powieść nadaje się do telewizji i kina. Myślę, że coś z tego będzie. ” i naprawdę ożywił ten projekt.

W 2010 roku został poproszony o gościnny występ w serialu w trzech odcinkach. Nie naruszyłem tej prośby. Następnie złożono nam ofertę. Nasz scenarzysta jest dobrym scenarzystą. Behzad Ç był wskrzeszany na różne sposoby przez jakieś dziesięć lat. Ma legendę. Publiczność to uwielbia. Dobry detektyw. Jednym z głównych powodów, dla których jest kochany, jest to, że widzimy policjantów pijących rakiję w szklankach do herbaty. Te są bardzo realistyczne. Żyjemy teraz w epoce uczciwości. Rzeczy nierealne i naturalne są dziś bardziej owocne. Myślę, że szczery pogląd tutaj jest sukcesem serii.

Drugi sezon Erdala Besigiolu Behzada nie jest chciany

Wracam po spełnieniu narodowego obowiązku, kiedy po ponad dziesięciu latach zostałem powołany do serialu. Gram szczęśliwie. Postać, którą kocham. Trochę go przeklęliśmy. Jeśli używasz Kufr we właściwym miejscu, ma szczerość. Jest bluźnierstwo, jest bluźnierstwo. Rzucasz klątwę, to spoko, przeklinasz i wszyscy się śmieją. Nie chciał robić show. Kilka lat później zmienił zdanie. Naprawmy to”, serial ponownie wkroczył w nasze życie. Na zdjęcia do drugiego sezonu pojedziemy do Ankary w przyszłym tygodniu, jeśli nic się nie wydarzy.

READ  Pierwszy od Akun Iligali! Akun, który nie mówi zbyt wiele o swoim życiu osobistym, opublikował swoje szczere pozy ze swoją dziewczyną w mediach społecznościowych.

Oddzielny serial telewizyjny „Respect” powstał dla postaci Argument Solver w Blue TV. Dlatego wiem, że uznali za bardzo stosowne, aby litera „Ercüment” nie znajdowała się w Behzat Ç. Ercüment Çözümer również nie zagra w Behzat Ç w tym sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *