Zapoznaj się ze 140-calowym telewizorem Micro LED firmy Samsung na targach CES 2023

Ostatnia aktualizacja: 8 stycznia 2023 r., 20:53 UTC+01:00

Samsung Display przekroczył swoje granice Mikro dioda LED Technologia telewizyjna po raz kolejny. i o godz CES 2023, gigant elektroniki użytkowej zaprezentował nową linię telewizorów 4K Micro LED, która obejmuje teraz spory model 140-calowy. Chociaż firma nie ujawniła zbyt wielu szczegółów na temat nowej serii, mieliśmy okazję zobaczyć te nowe telewizory Micro LED z pierwszej ręki i podzielić się naszymi doświadczeniami w nowym filmie. Możesz zobaczyć poniżej.

Zaprezentowana na targach CES 2023 nowa linia telewizorów Micro LED firmy Samsung obejmuje siedem rozmiarów: 50, 63, 76, 89, 101, 114 i 140 cali. To ostatnie jest naprawdę warte zobaczenia, a nawet bardziej imponujące osobiście niż przed kamerą.

Oferta zostanie podzielona na modele CX i inne niż CS

Samsung nie powiedział nam zbyt wiele o swoich planach dotyczących serii telewizorów Micro LED 2023, ale firma podzieli tę serię na dwie kategorie: modele CX i inne niż CX.

Warianty CX są bardziej premium i oferują panele o wysokiej częstotliwości odświeżania 240 Hz. Specyfikacje modeli innych niż CX są niejasne, ale będą one miały częstotliwość odświeżania 120 Hz.

Ponadto modele CX oferują funkcję wielu widoków i jednoczesne wyświetlanie treści z 4 wejść HDMI. Ta funkcja działa najlepiej w przypadku większego modelu 140-calowego.

Niezależnie od tego, czy są to CX, czy nie CX, wszystkie telewizory Samsung Micro LED 2023 będą miały rozdzielczość 4K UHD i 6 wejść HDMI, chociaż nie jest jasne, ile z tych wejść będzie opartych na konfiguracji HDMI 2.1.

Mimo że SAMSUNG Podczas gdy CES 2023 zaprezentuje siedem modeli telewizorów Micro LED, nie jest do końca jasne, czy firma wypuści modele 50- i 63-calowe, czy nie. Oczekuje się jednak, że warianty 76-calowe i większe trafią na rynek w drugim kwartale 2023 r.

READ  Aaron Rodgers zajmuje się MVP i przyszłymi możliwościami

Koniecznie obejrzyj nasz film poniżej, aby bliżej przyjrzeć się nowej linii telewizorów Micro LED firmy Samsung i bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji z targów CES.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.