„Zabieram się za następną sztukę”

Gra Daka Prescotta była czasami chwiejna w pierwszej połowie czwartkowego wieczoru i znakomita w drugiej połowie.

Przedłużając passę przechwytów w karierze do sześciu meczów, rozgrywający Dallas Cowboys poprowadził swoją drużynę do szóstego zwycięstwa w ostatnich siedmiu meczach. 27-13 Zwycięstwo na drodze nad Tennessee Titans Piłka nożna w czwartkowy wieczór. Gdy jego Cowboys osiągnęli wynik 12-4 i odnieśli dwa zwycięstwa w ciągu sześciu dni, Prescott nie martwił się o przechwyty ani punkty za styl – po prostu wygrywał.

„Aby grać na tej pozycji, trzeba mieć pamięć krótkotrwałą” – powiedział dziennikarzom Prescott po meczu. „Przechwyt, który czujesz, jest twoją winą, a nie twoją winą, niezależnie od tego, czy rzucisz go facetowi i stracisz punkty przed połową, czy nie, możesz odwrócić stronę i iść dalej. Szczerze mówiąc, to jedna rzecz, z której jestem dumny . Oczywiście nie próbujesz powodować tego bólu ani cierpienia, ale na dobre i na złe. Idę na następną sztukę.

Na końcu Jowisz wygrywa, Prescott poszedł 29 z 41, podając na 282 jardy z parą podań przyłożenia do ścisłej końcówki Daltona Schultza. Podliczył również trzy straty w pierwszej połowie, w tym parę przechwytów, co zwiększyło jego łączny sezon do 14, remisując w lidze z rozgrywającym Las Vegas Raiders Derekiem Carrem.

Samochód znajdował się 1200 mil na zachód od Dallas Na ławce wcześniej w tygodniu w Las Vegas. Ale nikt nie dzwoni do pracy Prescotta pomimo tej samej liczby INT.