Wyniki wyborów w Izmirze | NTV

28 maja 2023 Wyniki wyborów prezydenckich w Izmirze ogłoszono w ostatniej chwili. Jaki jest najnowszy status wyników głosowania w Izmirze? Kto wygrał wybory prezydenckie w Izmirze? Jaki jest stosunek otwartych pudełek? Ile głosów oddano? Jaki jest ważny głos, całkowity elektorat i wskaźnik głosowania? Wyniki wyborów prezydenckich w Izmirze minuta po minucie, secim.ntv.com.tr Możliwość natychmiastowego monitorowania.

Procent głosów 100 z nich procent w Izmirze, gdzie został otwarty 67,13 Poprzedzony przez Kemala Kılıçdaroğlu. prezydenta Recepa Tayyipa Erdogana 32,87 Jest głosowanie.

Z drugiej strony wyniki wyborów Izmir YSK będą udostępniane natychmiast i minuta po minucie za pośrednictwem kont mediów społecznościowych NTV.

Jak mogę natychmiast śledzić i transmitować na żywo wyniki wyborów prezydenckich republikańskich dystryktów w Izmirze?

Ponieważ wynik pierwszej tury wyborów prezydenckich z 14 maja 2023 r. nie był jednoznaczny, wyborcy, którzy ponownie poszli do urn, aby wybrać 13. prezydenta Turcji, analizują najnowszą sytuację na podstawie kart do głosowania. Kandydaci w wyborach prezydenckich (Recep Tayyip Erdogan – Kemal Kilicdaroglu). Oglądaj na żywo wyniki drugiej tury wyborów w Izmirze w 2023 r. na tej stronie i wiedz minuta po minucie, który kandydat jest na czele!

Wyniki wyborów prezydenckich w Izmirze, mapa wyborów na żywo minuta po minucie, wydarzenia z ostatniej chwili dotyczące wyborów w 2023 roku oraz wyniki głosowania minuta po minucie dwóch kandydatów można natychmiast śledzić na stronie secim.ntv.com.tr. Oto odpowiedzi na najciekawsze pytania dotyczące wyborów prezydenckich i wyniki wyborów na żywo…

Wyniki wyborów w okręgu Izmir:

Wyniki wyborów prezydenckich w Turcji w 1. rundzie 2023 r

14 maja 2023 r. odbyły się wybory prezydenckie między kandydatami Recepa Tayyipa Erdogana, Kemala Kilidaroglu, Sinana Oguna i Muharrema İnce. Wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich w Turcji:

Recepa Tayyipa Erdogana: % 49,52

Kemal Klicharolu: % 44,88

READ  Kontrakty terminowe Dow spadają o ponad 300 punktów, ponieważ akcje starają się odwrócić znaczną część środowego zwyżki ulgi

Sinana Ogana: % 5,17

Muharram INCE: % 0,43

28 maja 2023 Turcja Kandydaci II tury wyborów prezydenckich

W wyborach prezydenckich, które odbędą się 28 maja, kandydat Sojuszu Narodów Kemal Kilidaroglu i kandydat Sojuszu Ludowego Recep Tayyip Erdogan zmierzą się w 13. wyborach prezydenckich w Turcji.

Kiedy zostanie zniesiony powszechny zakaz i kiedy zostaną ogłoszone wyniki wyborów?

Głosowanie odbędzie się w całym kraju w godzinach od 08:00 do 17:00. Liczenie głosów rozpocznie się po zakończeniu głosowania. W godzinach od 18.00 do 21.00 publikowane będą wiadomości i oświadczenia YSK dotyczące wyborów. Po 21:00 wszystkie transmisje są bezpłatne, YSK może ustawić ten czas wcześniej.

Stan 50+1 w drugiej trasie?

Według danych ogłoszonych przez YSK, dwóch kandydatów, którzy otrzymali najwięcej głosów w pierwszej turze głosowania, przechodzi do drugiej tury wyborów, a kandydat, który otrzyma większość ważnych głosów, zostaje wybrany na prezydenta.

Odpowiednio; W drugiej turze warunek 50+1 nie jest wymagany, a kandydat z największą liczbą głosów zostaje wybrany na 13. Prezydenta.

Kiedy zostaną ogłoszone ostateczne wyniki?

Zgodnie z kalendarzem odwołania od decyzji wojewódzkich komisji wyborczych i protokołów aneksji prowincji zostaną rozpatrzone przez YSK 1 czerwca. Ostateczne wyniki wyborów zostaną przesłane przez YSK odpowiednim władzom do publikacji w dzienniku urzędowym, radiu i telewizji.