Wynik Buccaneers vs Saints: aktualizacje na żywo, statystyki meczów, najciekawsze momenty, transmisja na żywo „Monday Night Football”

The Buccaneers and Saints doprowadzili ostatnie poprawki do 13. tygodnia w NFL, gdy ci dwaj rywale NFC South zmierzą się w „Monday Night Football” na Raymond James Stadium w Tampa na Florydzie.

To drugie i ostatnie starcie między tymi rywalami z dywizji w tym sezonie, a to najlepsze starcie może mieć poważne implikacje dla ogólnego obrazu NFC w fazie play-off. Tampa Bay jest na szczycie dywizji z wynikiem 5-6, mimo że obaj spadają poniżej 0,500, ale Saints (4-8) i Atlanta Falcons (5-8) nadal grają o koronę NFC South. Zwycięstwo w poniedziałek dałoby Tampa Bay trochę oddechu przed finałem sezonu regularnego.

Jednak Nowy Orlean był cierniem w boku Brady’ego od czasu przybycia do Tampa Bay, a od czasu dołączenia do Bucks ma bilans 2-4 przeciwko Świętym. Andy Dalton historycznie walczył pod światłami głównego czasu (6-20 w swojej karierze), więc coś musi dać.

Sprawdzaj ponownie blog na żywo z poniedziałkowego pojedynku w miarę rozwoju gry. Poniżej znajdziesz analizy ekspertów i najciekawsze momenty wszystkich najlepszych zagrań w czasie rzeczywistym.

Jak zobaczyć

Data: Poniedziałek, 5 grudnia | Czas: 20:15 czasu wschodniego
Lokalizacja: Stadion Raymonda Jamesa (Tampa, Floryda)
TELEWIZJA:
ESPN | Strumień: fuboTV (Spróbuj za darmo)
Podążać: Aplikacja sportowa CBS
sprzeczności: Korsarze -3, O/U 41

READ  Critics Choice Awards 2022: Aktualizacje na żywo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.