WIADOMOŚCI Z OSTATNIEJ CHWILI: Status meczu Beşiktaş – Konyaspor: Jak zakończył się mecz Beşiktaş – Konyaspor? Beşiktaş nie dba o Konyaspor! Dotarł do półfinału Pucharu

Puchar Turcji kwartał W finale Besiktas podejmował Konyaspor. Na stadionie Tubras rozegrano ożywiony mecz. Ali Sanchalan zagwizdał w zaciętej walce. Serkan Oke i Esad Sangdar byli asystentami Ali Sansalana. Besiktas pokonał Konyaspor 2:0.

class=”medyanet-inline-adv”>

Bramki dla czarno-białych strzelili Salih Ugan w 32. minucie i Cenk Dosun w 58. minucie.

Dzięki temu wynikowi Besiktas awansował do półfinału Pucharu Turcji. W półfinale Black-Whites zmierzą się z MKE Ankaragu.

BEŞİKTAŞ – KONYASPOR: 2-0

Bramki: 32' Salih Usan, 58' Cenk Tosun

Pierwsze 11-tki

Besiktas: Mert Günok, Svensson, Necip Uysal, Colley, Masuaku, Al Musrati, Salih Uçan, Gedson, Rashica, Muçi, Semih Kılıçsoy.

Konyaspor: Deniz Ertaş, Cebrail Karayel, Damjanovic, Hadebe, Yasir Subaşı, Soner Dikmen, Cicaldau, Yunus Mallı, Niangbo, Oğuclan Ülgün, Muhammet Demir.

Protokół meczu

W 23. minucie Kedson posłał Masuaku z lewego skrzydła w przedni słupek, a jego strzał minął obok bramki.

Besiktas objął prowadzenie w 32. minucie. Mocny strzał Mucciego z punktu spoza pola karnego odbił się od klatki piersiowej bramkarza Denisa i najwyraźniej nie trafił w bramkę. Salih Usan znalazł piłkę przed sobą w polu karnym i piłka wpadła do siatki: 1-0.

W 43. minucie Semih Kilizoi prawym skosem wszedł w pole karne i uderzył, ale bramkarz Denys wybił piłkę.

Beşiktaş zakończył pierwszą połowę prowadzeniem 1:0.

Besiktas był bliski zdobycia gola w 57. minucie. W ataku Konyasporu Leather odbił piłkę na środku własnej połowy, a Musi wbił piłkę z lewego skrzydła około 70 metrów w pole karne. Rashika przyjął piłkę w pole karne po podaniu Musi, ale strzał Yasira trafił na rzut rożny.

Besiktas w 58. minucie powiększył prowadzenie do 2. Cenk Tosun, który wyprzedzał szóstkę, głową skierował piłkę do siatki z rzutu rożnego wykonanego przez Getsena z prawego skrzydła: 2:0.

Konyaspor był najbliżej zdobycia bramki w 83. minucie. Sambu przejął piłkę po błędnym podaniu obrony, a piłka została odbita przez obronę i wystrzeliła z prawego rogu pola karnego. Nessib Uysal znakomicie obronił kopnięcie Yunusa Malliego, odbijając piłkę od tyłu i zapobiegając wpadnięciu piłki do siatki.

READ  Ostra reakcja Aziza Yildirima na prezydenta Galatasaray Tursuna Özbka: To jest nienawistne i haniebne

Besiktas wygrał 2:0 i awansował do półfinału.

Gary Rodriguez opowiada o świętowaniu bramki w Fenerbahçe!  „Nie chcę nikogo urazić”

Gary Rodriguez opowiada o świętowaniu bramki w Fenerbahçe! „Nie chcę nikogo urazić”Sprawdź wiadomości

Notatki meczowe

Besiktas podejmie Konyaspor w ćwierćfinale Pucharu Turcji Zirat, który rozpocznie się o 20:45. Sędzia Ali Sansalan gwizdał, a jego asystentami byli Serkan Oke i Esad Sanshakter.

Trener Besiktasu Fernando Santos dokonał dwóch zmian w wyjściowej jedenastce w porównaniu z ostatnim meczem przeciwko Istanbulspor. Portugalski trener zastąpił Onura Buluta i Cenka Dosuna Jonasem Svenssonem i Salihem Usanem. Santos rozegrał następujące 11 runów przeciwko Konyasporowi:

„Mert Knok – Svensson, Nessib Uysal, Golly, Masuaku, Salih Usan, Al-Musrati, Kedson, Rashika, Musi, Semih Kilisoye.”

Salih Ugan po 5 meczach ma 11 lat

Pomocnik Besiktasu Salih Usan po 5 meczach wraca do wyjściowej 11-tki. 30-letni piłkarz ostatni raz na boisku pojawił się w wyjściowej jedenastce 28 stycznia w wyjazdowym meczu z Sivassporem. Doświadczony piłkarz przez cały sezon nękały kontuzje i nie mógł znaleźć się w podstawowej jedenastce w meczach takich jak Trabzonspor, Antalyaspor, Kayserispor, Konyaspor i Istanbulspor.

7 zmian w Konyasporze

Trener Konyasporu Fahrudin Omarovic dokonał 7 zmian w wyjściowej jedenastce meczu ćwierćfinałowego Pucharu Turcji Zirad przeciwko Besiktasowi.

W drużynie zielono-białych zamiast trenera Omarovic, Jakub Slovic, Ahmed Oguz, Guilherme, N'Zonzi, Prib, Ntau i Sigalesi, Denis Erdas w bramce, Seprail Karayel po prawej, Yasir Subasi po lewej i Yasir Subasi , Yunus Malli, Niangbo i Muhammad w pomocy, zaoferował Sigaldę Demirowi.