Menu


Zrelaksuj się w sanatorium na Ukrainie! Wyjazd do Truskawca organizują seniorzy z Bydgoszczy

Kliknij, aby polubić Senioralna.TV na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Nie chcesz siedzieć w okresie letnim w pustym domu? Chcesz spędzić czas w gronie osób w Twoim wieku? Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! 

Seniorzy z Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy wspólnie z biurem podróży Gold Tour z Pródnika zapraszają seniorów na wyjątkowy turnus w ukraińskim Truskawcu. Oferta ta jest storzona z myślą o seniorach i została dostosowana do ich potrzeb oraz oczekiwań. 

Zastanawiasz się czemu seniorzy wybrali właśnie to miejsce na spędzenie niezapomianego wypoczynku?
Truskawiec to jedno z najstarszych i najbardziej znanych uzdrowisk na Ukrainie. Położony na malowniczym przedgórzu Karpat w odległości 100 km od Lwowa i 90 km od ukraińsko-polskiej granicy. Jest tu piętnaście unikalnych źródeł w skali światowej. Sanatorium "Szachtar" jest jednym z najlepszych balneologicznych ośrodków w Truskawcu. Jest to duży siedmiopiętrowy kompleks, obejmujący część sypialną, pokoje 1, 2, 3 osobowe z łazienkami, centrum medyczne i diagnostyczne, stołówkę i kawiarnię. Sanatorium leży w malowniczej dolinie, która otoczona jest ze wszystkich stron pasmem Karpat Wschodnich. Sanatorium ma pozycję lidera, dzięki stosowaniu najnowocześniejszej aparatury medycznej i bazy zabiegowej. Można tu korzystać z dużego basenu rehabilitacyjnego, sauny, siłowni, pijalni wód, wypożyczalni rowerów, biblioteki, salonu kosmetycznego.

Wielkanoc w Truskawcu

Goście Sanatorium "Szachtar" mogą liczyć na smaczne wyżywienie. Na każdy z trzech posiłków można samemu wybrać z menu te potrawy, które nam odpowiadają. Dania są przygotowywane zgodnie z zaleceniami lekarzy. W skład indywidualnych diet wchodzą pyszne surówki. Do każdego posiłku serwowane są owoce. Spełniane są również osobiste życzenia odpoczywających. Dwa razy w turnusie na stołach gościł dla seniorów kawior astrachański/

Prawie każdego dnia będzie możliwość uczestniczenia w bogatym programie rozrywkowym. Poza wieczorkami (zapoznawczym i pożegnalnym) na seniorów będzie czekał wieczór ukraiński.  Będzie to niepowtarzalna okazja posmakowania specjałów lokalnej kuchni. Do tańca przygywać będzie światowej sławy zespół folklorystyczny. Seniorzy będą bawili się przy polskich i ukraińskich piosenkach. 


Termin:
od 7 lipca do 17 lipca 2018 roku.

Zastanawiasz się jak może wyglądać taki wypoczynek?
Obejrzyj zdjęcia i zgłoś się jeszcze dzisiaj!

Cena:
- 350 zł , płatne na konto biura podróży
260 euro płatne w gotówce, po przyjeździe do sanatorium
- ok. 150 zł  za dodatkowe dwa noclegi, aby uniknąć nocnych przejazdów

W cenie pobytu w sanatorium:
- 3 posiłki dziennie
- badania i konsultacje lekarskie
- na wniosek lekarza dodatkowe konsultacje lekarzy wielu specjalności
- 5-6 bezpłatnych  zabiegów dziennie, w/g wskazań lekarza
- badania krwi, moczu, urologiczne, rentgen, pH-metria i inne
- dostęp do wody mineralnej 
przejazd z Bydgoszczy do Truskawca i  na trasie powrotnej

Zapisy przyjmuje Bożena Sałacińska
tel. 52 52 0 61 61
kom.  666 311 267
mail. bozena@salacinska.pl

Przy zgłoszeniu należy podać:
- imię i nazwisko
- datę urodzenia
- numer telefonu kontaktowego