Twierdzono, że towary były składowane pod ziemią. Pojawiło się nowe nagranie z tajemniczego bunkra w USA

Ostatni kwiecień Film przedstawiający ciężarówki jadące do tajnego magazynu żywności znajdującego się pod górą w Stanach Zjednoczonych (USA) stał się tematem numer jeden w mediach społecznościowych. Po długim czasie ten sam film zaczął się ponownie udostępniać.

Mówi się, że jest to zapas magazynowy dla osób uprzywilejowanych

Film, który zdołał przykuć uwagę użytkowników w mediach społecznościowych, „Wideo z wieczoru z teorią spiskową. Elita gojów (hebr. proso) głoduje, podczas gdy ich zapasy żywności znajdują się pod górami”. udostępniony wraz z wyjaśnieniem.

Po setkach tysięcy udostępnionych filmów W niektórych górskich regionach Ameryki zbudowano ogromne bunkryTymi ciężarówkami. Mówiono, że przedmioty były przechowywane i że niektórzy uprzywilejowani będą kontynuować swoje życie w ten sposób po nadprzyrodzonych wydarzeniach w przyszłości.

Okazuje się, że w Argentynie jest tunel.

Lokalizacja tego, co mówi się, że jest wejściem do schronu na filmie, została określona przez linię potwierdzającą agencji Anadolu.

W tej recenzji tak Potwierdzono, że był to tunel Cristo Redentor w argentyńskiej prowincji Mendoza w Ameryce Południowej. Zdjęcie wejścia do tunelu zrobione z bliskiej odległości zostało znalezione w Google Earth.

Potwierdzono, że wideo zostało nagrane z obszaru górskiego na prawo od wejścia do tunelu.

W wyniku badań przeprowadzonych na otwartych źródłach zdano sobie sprawę, że na Youtube jest wiele filmów o tunelowaniu.

READ  Wiadomość z ostatniej chwili: Rzecznik partii AK Celik: Türkiye pochwalony na G20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *