Tusko Vujosevic: „Gdybym był Nikolą Miroticiem, nie złamałbym słowa”

Zespół Eurohoops / [email protected]

Nikola Mirotic, który ma dołączyć do Partizana po odejściu z Barcelony, ogłosił, że nie będzie kontynuował swojej kariery w Serbii, twierdząc, że otrzymał groźby po wiadomościach o Partizanie.

Po tym wydarzeniu Partizan wydał oficjalne oświadczenie i wezwał Mirotica do wyjaśnienia, kto mu groził, podczas gdy Tusko Vujosevic, jeden z najbardziej pamiętnych trenerów Partizana, wydał oświadczenie. MaxBet Sport’a W rozmowie z 64-letnim Dusko Vujoseviciem powiedział, że dotrzyma słowa, jeśli Mirotic będzie na miejscu.

Tusko Vujosevic powiedział w oświadczeniu, że Mirotic był dobrym człowiekiem. „Wiem też, że Mirotic jest dobrym człowiekiem i wierzącym. Pomógł też regionowi na wiele sposobów. Wyciągnął też pomocną dłoń do ludzi. powiedział.

Vujosevic ujawnił, że jeśli Mirotic będzie na miejscu, nie cofnie danego słowa. „Nie złamię obietnicy, jeśli będę Miroticiem. Oczywiście nie jest to dobre dla kraju, Serbia powinna być bezpiecznym miejscem dla wszystkich. Ale z drugiej strony, gdybym był nim, dotrzymałbym słowa. Jeśli ktoś chce mnie szantażować, na pewno zrobię coś przeciwnego do tego, czym mi grozi. Zgłoszono.

Kliknij tutaj, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w programowaniu koszykówki!


READ  Mecz Kayserispor-Galatasaray (na żywo) - Galatasaray (GS) Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *