Trabzonspor 2-1 Tümosan Konyaspor – podsumowanie wyników meczu | Koncert Onuachu w Trabzonie!

Trabzonspor gościł TÜMOSAN Konyaspor w 12. meczu Trendyol Super League. Bramki Paula Onuwachu zapewniły drużynie Claret-Blue zwycięstwo 2:1.

Trabzonspor i TÜMOSAN Konyaspor ścierają się w 12. tygodniu Trendyol Super League. Na koniec meczu gospodarze wyszli na prowadzenie 2:1.

Paul Onuwachu strzelił zwycięskie gole dla Claret-Blue w 59. i 86. minucie. Jedyną bramkę dla Konyasporu strzelił Luka Prib w 77. minucie.

Po tym wyniku passa Trabzonsporu bez porażki przedłużyła się do 4 meczów i 22 punktów. Konyaspor drugi z 10 punktami po wygraniu 8 meczów z rzędu.

W 13. tygodniu ligi Trabzonspor zmierzy się z EMS Yappi Sivasspor. Konyaspor będzie podejmował u siebie Kasımpaşę.

Protokół meczu

Mocny strzał Moreno zza pola karnego w 10. minucie minął obok bramki.

W 21. minucie Adil Demirbak nie zdołał odeprzeć podania Berata Astemira i padł przed Onuachu. Strzał tego piłkarza odbił się od piłki.

W 29. minucie Sigaleschi uderzył z lewego rogu pola karnego, a znajdujący się na tylnym słupku Calvo wykonał sześć podań, po czym piłka odbiła się od poprzeczki.

W 31. minucie Sikaltau wdarł się w pole karne po lewej stronie i oddał mocny strzał, ale bramkarz Ugurgan Saghir wybił piłkę na rzut rożny.

W 32. minucie dośrodkowanie Moreno z prawej strony odbiło się od główki Sonora Digmena.

45+1. W minucie strzał Vizcy z prawej flanki obronił Yasir Subasi, który był na linii obrony głową przed wielkim zagrożeniem.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo.

W 49. minucie Pepe podał piłkę do Onuachu w polu karnym, a bramkarz Bernardoni wybił piłkę na rzut rożny.

Cel! Trabzonspor objął prowadzenie w 59. minucie. Po podaniu Pepe, niecelna piłka Calvo odbiła się od Onuachu w polu karnym i posłała piłkę do siatki z lewej strony bramkarza Bernardoniego: 1-0.

W 61. minucie Sonor Dikmen uderzył z lewej strony pola karnego, a piłka minęła bramkarza Ugurkana Kakara i minęła słupek.

READ  Portugalczyk wypowiedział się na temat nowego trenera Beşiktaşa, Fernando Santosa: „On zrobi różnicę w Turcji!” | Jerzy bardzo różnił się od Jezusa

W 72. minucie Paquesadas wykonał rzut wolny z lewej strony, a Onuachu głową skierował piłkę poza pole karne.

W 73. minucie strzał Moreny z lewego rogu pola karnego trafił bramkarz Ugarkan Sagar.

Cel! TÜMOSAN Konyaspor wyrównał w 77. minucie. Andreasen dobrze wstał w polu karnym po dośrodkowaniu Castro z lewej strony i głową skierował piłkę do siatki: 1-1.

W 81. minucie rzut wolny Bagacetasa złapał bramkarz Bernardoni, który z trudem odbił piłkę, która uderzyła mocno z jego lewej strony i wpadła w róg.

Cel! W 85. minucie Trabzonspor ponownie objął prowadzenie. Podanie Enisa Destana w polu karnym, Onuwachu podskakuje i nogą wrzuca piłkę do siatki: 2-1

90+3. Minutę po strzale Adila Demirbaka zza pola karnego bramkarz Ugurkan Kakar w dwóch ruchach przejął piłkę.

Trabzonspor wygrał 2:1.