Samsung opracowuje specjalną sztuczną inteligencję dla serii Galaxy S24

Obecnie Galaktyka rozpakowana 2023 Praca w toku Samsunga, Nowa seria ma ukazać się w przyszłym roku Galaktyka S24 Informacje o nim są kontynuowane od miejsca, w którym przerwał. W bardzo krótkim czasie Wszechświat Tipster Ice Udostępnienie firmy na Twitterze ujawniło, że dla serii Galaxy S24 opracowano specjalną sztuczną inteligencję.

Samsung opracowuje technologię AI dla serii Galaxy S24

Dzięki doniesieniom, które pojawiły się w ostatnich dniach, seria Samsung Galaxy S24 Snapdragon 8 Gen 3 SoC ve Exynos 2400 Będzie pobierać energię z SoC, 144Hz Częstotliwość odświeżania ekranu i 200MB Okazuje się, że będzie miał główny aparat. Ale teraz Tipster Eyes Universe In Twitter ujawnia niektóre z serii Samsung Galaxy S24 technologie sztucznej inteligencji stworzył to.

Technologia sztucznej inteligencji” — podzielił się typer na Twitterze Bixby Powiedział też, że nie ma z tym nic wspólnego. Inne szczegóły dotyczące tego, jak Samsung planuje zintegrować technologię AI z serią S24, są obecnie niejasne. Ale niedawny raport ujawnił, że Samsung poinstruował swoich pracowników, aby przestali używać zwiększających produktywność narzędzi AI, takich jak Bart i ChatGBT, powołując się na zagrożenia bezpieczeństwa. Tak więc, aby stworzyć bardziej produktywną sztuczną inteligencję firmy Samsung Naver Oczekuje się współpracy zHaberi DH’de Do
Komentarze i inne szczegóły

READ  Czy zakaz iPhone'a w Chinach to pierwszy krok? - Technologia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *