Samsonspor pokonał Hatayspor 90+9 i odniósł swoje pierwsze zwycięstwo: 2-1

Samsunspor i Hatayspor ścierają się w 11. tygodniu Trendyol Super League. Gospodarze zwyciężyli 2:1 na stadionie Samsun Yeni 19 Mayi i odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Hadesspor objął prowadzenie w 36. minucie po bramce Lamkela, ale Samsunspor wyrównał 1:1 w 77. minucie po golu Erkana z rzutu karnego. Następnie Schindler wszedł do gry i strzelił gola w 90 + 9 minucie, co dało Samsonsporowi zwycięstwo 2: 1.

Po tym wyniku Samsonspor awansował w lidze na 5 punktów, a Hatayspor utrzymał 14 punktów.

W 12. tygodniu ligi Samsonspor zmierzy się z Bendixsporem. Hatayspor będzie podejmował Galatasaray na swoim stadionie.

Protokół meczu

17. minuta: Zespół Samsonspor’s Holes wbiega w pole karne po podaniu Trongalana i piłka minęła bramkę.

W 30. minucie Moundilmedji, który w prawym rogu wszedł w pole karne podczas ataku gospodarzy, oddał strzał, jednak bramkarz Bekaj w ostatniej minucie odbił piłkę od linii bramkowej.

W 36. minucie Atakas Hadaispor objął prowadzenie 1:0. Po niespodziewanym ataku drużyny gości Lamkel Zee głową skierował piłkę obok bramkarza Okana Kokuka po dokładnym strzale po podaniu Rivasa Vindale’a w siatkę. 1-0

Pierwsza połowa meczu zakończyła się prowadzeniem 1:0 Atakus Hadesspor.

Po niespodziewanym ataku Atakaş Hataysporu w 50. minucie mocny strzał Lamke Ze zza pola karnego minął obok bramki.

Mohammad Kumushkaya wykonał rzut wolny, który zapewnił gospodarzom zwycięstwo w 52. minucie. Bramkarz Bekaj w ostatniej minucie skierował piłkę do siatki przy przednim słupku na rzut rożny, po dośrodkowaniu piłkarza z lewej strony.

Samsonspor wyrównał w 75. minucie. Podczas niespodziewanego ataku gospodarzy Lara została powalona przez interwencję Masangi Madondo w polu karnym. W tym momencie sędzia Halid Umud Melar wskazał na rzut karny. Ergon Cara, który przyjął rzut karny, posłał piłkę i bramkarza Begaja w różne narożniki. 1-1

W 88. minucie strzał Lamke Zee zza pola karnego podczas ataku Atakasa Hadaisspora minął bramkarza Okana Kokuka i trafił pod słupek.

READ  6-bramkowa porażka reprezentacji narodowej wywarła ogromne wrażenie! Szalony sukces zmusił go do gry pod ścianą

90+9 Samsonspor prowadzi 2:1. Po podaniu Fofany mocny strzał Schindlera w pole karne trafił w siatkę. 2-1

Mecz zakończył się prowadzeniem 2:1 Samsonsporu.

Data wydania: 18:09, 4 listopada 2023