Rams wygrali Basaksehir w meczu towarzyskim | Gra jest turecka

RAMS Başakşehir, jedna z drużyn Trendyol Super League, pokonała drużynę Qatar Stars League Al Margiya 3:1 w towarzyskim meczu na Burdur.

Pomarańczowo-granatowa drużyna, która przygotowywała się do nowego sezonu w ośrodku obozowym Bardur Mehmet Akif Ersoy University (MAKÜ), ostatniego dnia obozu zmierzyła się z Al Markią.

Bramki RAMS Başakşehir strzelili Danijel Aleksic, Serdar Gürler i Krzysztof Piątek w meczu na stadionie Istiklal. Bramkę dla Al Markii zdobył Noufal Pannis.

Emre Belözoğlu: Naszym celem jest gra w europejskich pucharach

Po meczu dyrektor techniczny RAMS Başakşehir, Emre Belözoğlu, powiedział dziennikarzom, że jest zadowolony z obozu w Burdur Mehmet Akif Ersoy University Camp Center, przypominając mu, że przygotowywali się w Burdur w zeszłym roku.

Belözoğlu powiedział, że obiekt jest odpowiedni, a rektor uniwersytetu i wykładowcy zapewniają im dobre możliwości.

„To był dobry okres obozowy. Wiecie, temperatura w naszym kraju to 40-45 stopni. Odbyliśmy tu dobre treningi, zwłaszcza wieczorem i rano, przy 20-25 stopniach. Staramy się przygotować naszą drużynę do ligi w jak najlepszych warunkach. W tym roku naszym celem jest wyraźnie gra w europejskich pucharach.

READ  Fenerbahce bombowy transfer: 3 kolejne nazwiska do sfinalizowania – najświeższe wiadomości sportowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *